3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vanessa Claudio: czarny garnitur, który pokazuje jej kształty z łóżka

Vanessa Claudio, z Stale zaangażowany w kontrowersjeA Jest także jedną z najlepszych obecnie kierowców kobiet. Tym razem stało się to wirusowe, ponieważ jej fani przypomnieli sobie serię zdjęć, na których pokazała swoją postać w seksownym czarnym garniturze.

Piękna prezenterka ma 37 lat; W Puerto Rico była miss, co sprowadziło ją do Meksyku, gdzie stała się jedną z najbardziej ukochanych i charyzmatycznych gospodarzy w środku.

Po opuszczeniu Venga La Alegría Vanessa Claudio umiędzynarodowiła swoje imię w branży rozrywkowej, występując w programach w Stanach Zjednoczonych i Turcji; Jednak w 2022 powrócił do telewizji Ajusco. Obecnie jest odpowiedzialny za Al Extremo, jeden z najbardziej udanych programów radiowych ostatnich lat.

To jeden z najatrakcyjniejszych kierowców. Zdjęcie: specjalne.

Vanessa Claudio zawsze pokazuje swoje kształty

Od tamtej pory telewizja nie jest jego jedyną pracą Jest to jeden z najbardziej pożądanych modeli Jest również jedną z najczęściej obserwowanych kobiet, ma 2,4 miliona obserwujących na Intagramie i zgadza się z tym, że jest najlepiej ubrana, jak na tę okazję. A ona skradła wszystkie oczy, nosząc bardzo zmysłowy strój, z czarnymi bazgrołami podkreślającymi jej krągłości.

Wizerunek prezentera telewizyjnego stał się sensacją Cóż, wszyscy jego zwolennicy poddaj się jej pięknu, Chociaż nie od niedawna, bo przesłano go kilka tygodni temu.

Czytaj…

READ  Andres Garcia został hospitalizowany w nagłych wypadkach: jaki jest jego stan zdrowia