3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Belinda i jej matka kłócą się? Potwierdzają, że „już nie rozmawiają” po kontrowersji z Nodalem

W ciągu ostatnich kilku godzin wyciekły rzekome informacje, które na to wskazują Belinda i jej matkę o tym samym imieniu, po różnych kontrowersjach, które powstały w wyniku rozstania piosenkarki z piosenkarką i autorką tekstów regionalnej muzyki meksykańskiej, Christian Nodal.

Problem pojawił się po pani. Belinda Schul Poparł obraźliwy komentarz dla piosenkarza, on ze swojej strony nie czekał długo na odpowiedź i rozpoczął wojnę na słowa, która niestety nie opuściła pani i oczywiście Belinda co nie miało nic wspólnego ze wspomnianą dyskusją.

„Zostaw mnie w spokoju, wracam do zdrowia. Nie przeszkadzam ci, nawet nie proszę o moje zasługi w piosenkach ani w życiu. Wszystko, co piękne, co się dzieje, jest tego warte, ponieważ mnie to kosztuje”.

Kiedy zmęczyła się dawaniem, było po wszystkim” – pisał piosenkarz, który z kolei zaproponował rozmowę ze swoją byłą dziewczyną, co z pewnością zaszkodziło młodej kobiecie, ponieważ nigdy nie skomentowała tej rozmowy, a nawet w jej ostatni pobyt Hiszpaniagłuchy, jeśli chodzi o rozmowę Paciorkowiec;

Czy nadchodzi zemsta?

Teraz podobno według informacji od moich kierowców Plotki No Like, Javier Siriani i Elisa BersteinPiosenkarka planuje „zamknąć usta” dla piosenkarki, która już mówi o procesach sądowych związanych z milionerem i wkraczaniu na pole prawnicze, aby uniemożliwić Aqalowi dalsze mówienie o tym. Belinda Nawet o tym nie wspominając.

Stąd istnieje możliwość, że Belinda Przestał też na razie rozmawiać z matką, aby nie wzbudzać kontrowersji i na razie zataić swoje życie prywatne.

Jednak według samego Crianiego piosenkarka prawdopodobnie odniesie korzyści Prawo Olimpii Aby zaatakować węzeł i ruch #Ja też za pomocą Przemoc w mediach wobec niejCo otwiera możliwość, że Nodal odpowie także pewnymi sekretami, które ukrywa przed młodym i wpływowym modelem.

Czytaj:

Rozpoczęła się zemsta Belindy? Ventaneando przewiduje Nodala: „Wszystko się odwróci” | wideo

READ  Alison Pasteur: Kim jest jej tancerz, Attalo Valcarcel i wszystko, co musisz o nim wiedzieć | Peru | Pokaż królowe | Melissa Kluge nnda-nnlt | Sława

Christian Nodal: Tak wygląda tatuaż oczu Belindy na jego klatce piersiowej | Zdjęcie

Belinda zapomina o Nodalu i zmysłowo pozuje na Instagramie | Zdjęcie