10 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Aracly Arámbula przerwała milczenie o tym, jak współistnieją wszystkie dzieci Luisa Miguela

Aracely Arambula przyznała w wywiadzie, że pozwoli swoim dzieciom zamieszkać z rodziną Luisa Miguela (fot. Instagram / @aracelyarambula)

słynna meksykańska aktorka, arasili arambola Porozmawiaj o związku między jego synami Miguel s Daniel ze swoim ojcem Luisem Miguelem, a także więź, którą nawiązali przez lata ze swoją starszą przyrodnią siostrą, Michele Salas.

Był w wywiadzie dla programu popołudniowego okna Tłumacz mówił też, czy była to córka, z którą był jej były partner Stephanie Chambers Udało jej się zbudować więź emocjonalną ze swoimi dziećmi, pomimo odległości i różnic wieku.

Tam 47-letnia aktorka potwierdziła, że ​​pomimo wszystkich przeciwnych sytuacji istnieje harmonijny związek między najstarszą córką Luisa Miguela a jej potomstwem: „Rodzina jest najważniejsza, oni też do niej piszą i ją kochają. Mam nadzieję, że się spotkają, bo ona tu nie mieszka”I podkreśliła meksykańska aktorka, która oddała swoje życie Grace Sandoval W uderzającym melodramacie pasterz.

Luis Miguel i jego córka Michelle Salas (Instagram / @michellesalas)
Luis Miguel i jego córka Michelle Salas (Instagram / @michellesalas)

Z drugiej strony meksykańska aktorka wykorzystała kamery, aby wysłać wiadomość do influencera: „Piszą i tak dalej. Zależą od niej, a ona jest z nimi i ze mną. […] Moja królowo, chcę ją zobaczyć, pojawia się Michelle„, on dodał.

O tym w kwietniu 2021 roku Michele Salas potwierdził program z pierwszej ręki Że ma wspaniałe relacje ze swoimi młodszymi braćmi i z Aracely Arámbulą: „Oczywiście mieszkam z moimi braćmi. Słuchaj, mam stały kontakt z moją rodziną i moimi braćmi i ich matką, bo są moimi braćmi, to moja krew.”

Później, w kontekście rodziny, dramaturdzy byli przesłuchiwani przez kamery programu Aztec TV O tym, czy ich frajerzy Miguel s Danielu, Mają bliski związek z ojcem: „Tak, piszą do siebie i w ogóle. Zależą od niej, a ona zależy od nich i ode mnie.”

Aracely Arámbula (Zdjęcie: aracelyarambula)
Aracely Arámbula (Zdjęcie: aracelyarambula)

W kilku wywiadach Arámbula wyjaśnił, że Daniel i Miguel mają dobre relacje Rodzina patriarchalna, nawet z daleka.

READ  Autor METAMORPOZY wyjaśnił, że w jego dziele nie ma „przesłania” – Kudasai

Wreszcie aktorka przypomniała sobie, kiedy oboje dzieci twierdziły, że rozmawiała o nich z prasą O jego artystycznych talentach w przyszłości: „Zobaczyli to w telewizji i powiedzieli: „Mamo, dlaczego to powiedziałaś!” „No bo wiem, że mało lubisz”Zakończył, mówiąc o proteście swoich synów w wieku 14 i 13 lat.

Rzadko zdarza się, aby aktorka pozwalała swoim dzieciom wyjść na arenę publiczną, artystka niedawno wypowiedziała się w magazynie. Notatki telewizyjne na mnie Dlaczego twoje dzieci nie lubią pojawiać się na ekranie?: Moje dzieci nie chcą występować publicznie, a kiedy mówią mi „nie”, muszę uszanować decyzję, którą chcą podjąć, poza tym, że jestem nieletniOświadczył pod koniec lutego 2022 r.

Luis Miguel Araceli Arambola i ich dzieci Zdjęcie: (Grosby Collection)
Luis Miguel Araceli Arambola i ich dzieci Zdjęcie: (Grosby Collection)

To było w 2009 roku, kiedy para zdecydowała się rozstać bez wyjaśnienia, dlaczego ta decyzja została podjęta. Mimo Aktorka i piosenkarka przeżyły wymarzony związek, choć daleko mu do oczu mediów.

Uważano, że gra się historię miłosną między kultowymi artystami Biografia Luisa Miguela; Jednak tak nie było Na wyraźną prośbę samej Aracely Arámbula.

„Podjąłem tę decyzję, ponieważ od dawna prosiłem jego ludzi (Luis Miguel), jego prawnika, aby to zrobili Proszę nie bierz naszej historii, bo wiedziałem, że odbiorą mu życie. Nasza historia jest niesamowicie cudowną historią, ale nie zobaczą jej tak, jak było, ponieważ jej nie przeżyli”.

Czytaj: