22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Paty Chapuis ujawnia chorobę, która sprowadziła Daniele Bisogno do szpitala Grupo Milenio

Paty Chapuis ujawnia chorobę, która sprowadziła Daniele Bisogno do szpitala Grupo Milenio

pasztecik chapuy, Właściciel programu „Ventaneando”, Brał udział w wywiadzie Z dużą liczbą dziennikarzy, którzy byli w środku Konferencja prasowa Yuriego i Cristiana Castro W Lunario Audytorium Narodowego aktualny stan zdrowia Daniel Bisogno, Który przez kilka dni był hospitalizowany.

Podzielił się tym słynny meksykański gospodarz i dziennikarz Daniel Bisonio Nadal przebywa w szpitaluSłyszałem, że w szpitalu ma dobrą opiekę specjalistów. Ponadto ujawnił swoje aresztowanie To nie ma nic wspólnego z jakimikolwiek problemami z wątrobą. Ale to już inna choroba.

Daniel Bisogno zalewa się łzami, gdy wspomina swoją chorobę | prywatny

Patty Chapuis wyjaśniła, że ​​kierowca Telewizja jest dobrze uczęszczana i Potwierdził, że nadal przebywa w szpitalu Z powodu Zapalenie płuc To samo ma Daniel Bissonio.

„Na szczęście ma dobrą opiekę. Nadal przebywa w szpitalu, bierze serię antybiotyków na zapalenie płuc.”

Znany dziennikarz Z prezentacji wspomniano, że Daniel Bisogno: „Jego niebezpieczeństwo jest całkowicie bezpieczne”. Ale Nadal przebywa w szpitalu Ze względu na podawane mu leki lepiej jest go obserwować.

„Tak, ponieważ antybiotyki, które mu dają, są dożylne, więc nie mogą tego zrobić w domu, a on czuje się lepiej w szpitalu”.

Z tego, co wyjaśnił jego szef, Daniel Bisogno. „Wie, że wszystko z nim w porządku i że jest pod dobrą opieką”. Dlatego woli przebywać w szpitalu, aby móc zapewnić sobie odpowiednie leczenie.

Paty Chapuis była także współproducentką „Ventaneando” i spółki Obsługiwana jest telewizja Azteca Bezwarunkowo Daniele Bissonio.

„Tak, wspieramy Daniela we wszystkim, czego potrzebuje i jasne jest, że nikt go nigdy nie zastąpi. Bardzo szanujemy jego zdrowie i jeśli Televisión Azteca ma jedno, to jest to bezwarunkowe wsparcie dla wszystkich”. Personel i Daniel są jednymi z nich.

Wreszcie, Patty Chapuis podkreśliła kwestię ponownych przyjęć do szpitala Do Daniele Bisogno nie ma żadnego relacja Stan wątroby Które to było Szpital, serio W zeszłym roku powtórzył, że była to infekcja płuc.

Dodał: „Nie ma problemów z wątrobą, ma po prostu infekcję płuc”.

Oprócz nowych oświadczeń, które złożył Paty Chapuis opowiada o stanie zdrowia Daniela BisognoDziś po południu jego koledzy z „Ventaneando” również poświęcili miejsce w programie, aby porozmawiać o stanie zdrowia aktora:

„Wiele osób jest bardzo zainteresowanych tym, co dzieje się z naszym kolegą Daniele Bisogno. Możemy powiedzieć, że jest w trakcie leczenia, jest w szpitalu i pozostanie tam przez kilka dni. Będziemy rozmawiać i aktualizować informacje ciebie każdego dnia.”

Most LinateWyjaśnił to po przeprowadzeniu operacji Danielle Bisogno Po usunięciu pęcherzyka żółciowego u jego partnerki wystąpiły pewne skutki uboczne:

Prowadzą badania na jego temat i sprawdzają, na co naprawdę cierpiał. Ma mały problem z płucami i opowie nam o tym, kiedy przyjedzie. To skomplikowana sprawa, usunęli pęcherzyk żółciowy, trzeba o tym pamiętać i oczywiście miało to pewne konsekwencje, o których porozmawiamy później.

Monica Castañeda wykorzystała ten moment, aby przesłać Bisonio najlepsze życzenia: „Składamy najlepsze życzenia powrotu do zdrowia Moniko. Jesteśmy tutaj i wspieramy Cię, kochamy Cię i dbamy o Ciebie”. Powiedział.

READ  Carlos Santana jako dziecko był ofiarą wykorzystywania seksualnego; Udaje mu się wybaczyć napastnikowi

JCM