25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Kim jest Damaris Rojas, słynna była prowadząca „Howie”, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu

Kim jest Damaris Rojas, słynna była prowadząca „Howie”, która uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu

Popularny były gospodarz „Hoy” ma poważny wypadek samochodowy; Przesyłanie wiadomości ze szpitala (Fot. Televisa)

Na portalach społecznościowych potwierdzono, że modelka, influencerka i była prowadząca Dzisiaj, Damaris RojasA. cierpiał Ciężki wypadek samochodowy W ostatni weekend dlatego nadal przebywa w szpitalu szpital.

To ona podzieliła się szczegółami tego, co się wydarzyło i poprosiła wszystkich swoich obserwujących, przyjaciół i rodzinę o przesłanie jej najlepszych życzeń i modlitw, ponieważ ponad 3 dni po zakończeniu weekendu wydaje się, że sytuacja Ona jest nadal bardzo poważna nadal przebywa w szpitalu i nie podano jej wskazań ani rzekomych dat, kiedy mogłaby opuścić szpital.

„W ostatni weekend niestety miałem wypadek samochodowy Nadal jestem w szpitaluProszę cię o jedno Modlę się o zdrowie, abym mógł wrócić do domu. „Nawet pomimo wszystkich przeciwności losu postaram się być szczęśliwa i spróbuję się uśmiechać” – rozpoczęła wiadomość, dzieląc się swoim zdjęciem i szczegółami wypadku, w wyniku którego trafiła do szpitala.

Gwiazdy i byli współpracownicy telewizyjni przesłali najlepsze życzenia modelce i influencerce (Zdjęcie: Instagram)

Co więcej, nie wahał się przewidywać i dziękować za wiadomości i wyrazy uczuć, które otrzyma po podzieleniu się tą wiadomością ze swoimi fanami: „Dziękuję wszystkim za wiadomości i za waszą miłość. Zdjęcia robiłam z takim zapałem, że chciałam się nimi dzisiaj podzielićżebym nie czuł smutku, dzieląc się z Wami tą wiadomością” – podsumował były gospodarz Dzisiaj.

Napisał także „Władza Modlitwa zawsze czyni cuda„, w tym emoji przedstawiających złożone dłonie w nawiązaniu do modlitwy. Oczekuje się, że w nadchodzących godzinach przekaże więcej szczegółów na temat swojego stanu zdrowia i konsekwencji wypadku.

Damaris Rojas jest rozpoznawana dzięki udziałowi w roli jednej z najwybitniejszych „dziewczyn” w reality show zakochiwać się, rozwinął wieloaspektową karierę w środowisku artystycznym. Swoją karierę rozpoczęła jako modelka, która później otworzyła swoje drzwi w teatrze, dzieląc scenę z takimi osobistościami jak Mauricio Barcellata.

Kim jest słynna Damaris Rojas, która brała udział w poważnym wypadku samochodowym? (Zdjęcie: Instagram)

Po udziale w programie Telewizja AztekaRojas rozszerzył swoją obecność w branży dołączając do takich projektów jak „Bądź fit” w programie DzisiajOprócz współpracy z Multimedia i telewizja MVS I występ w Corazón Grupero. Jako piosenkarka związała się z muzyką, wypuszczając na Spotify piosenkę „La Domadora”, która łączy rytmy cumbii i jest bliska miliona wyświetleń.

READ  J-Hope BTS zakończył Lollapalooza 2022: Obejrzyj darmowy koncert na Weverse z Chicago | Hobi in Lola, listy przebojów krajów, lista piosenek, wideo | BTS | Oglądaj YouTube Lollapalooza 2022 | bts