23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nowa aktualizacja Google TV, na którą wszyscy czekali – naucz mnie o nauce

Nowa aktualizacja Google TV, na którą wszyscy czekali – naucz mnie o nauce

Jakbyśmy nie mogli go bardziej kochać, Telewizja Google Ogłosiła serię aktualizacji, które wyniosą jej platformę na nowy poziom. Niezwłocznie poinformujemy Cię o nowościach, które znajdziemy na tej platformie.

Technologie coraz większą część naszego codziennego życia zajmują każdego dnia, zwłaszcza urządzenia, które dają nam dostęp do całego świata rozrywki. Dobrym tego przykładem jest Google TV, która jest jedną z wielu platform, które dają nam dostęp do różnych aplikacji rozrywkowych.

Google TV to platforma, na której znajdziemy wiadomości, rekomendacje muzyczne, filmy i seriale, abyśmy mogli je Ci przesyłać strumieniowo. Pamiętajmy, że urządzenia do transmisji strumieniowej mają taki cel, jakim jest dostarczanie nam treści multimedialnych bez konieczności ich pobierania.

Zwłaszcza jeśli chodzi o Google TV, platformę zaprojektowaną przez słynną firmę i wyszukiwarkę internetową w pełnym tego słowa znaczeniu, Googlemożemy go znaleźć jako aplikację na smartfony lub smartfony, a także bezpośrednio na smart TV lub na urządzeniach o nazwie Chromecast, które również promuje Google.

Wielu użytkowników na całym świecie korzysta z tej platformy, aby cieszyć się ulubionymi aplikacjami, oglądać filmy i seriale, słuchać muzyki, a nawet grać w gry, a także cieszyć się najlepszymi nowymi wydaniami seriali i filmów.

Firma Google ogłosiła niedawno nowe dobre wieści dotyczące Google TV, ponieważ oczekuje się, że w platformie zostaną wprowadzone pewne modyfikacje i aktualizacje, niezależnie od urządzenia, na którym z niej korzystasz.

Ogólnie rzecz biorąc, gdy mówimy o telewizorach Smart TV z tym systemem operacyjnym lub urządzeniach Chromecast, aktualizacje te zwykle pojawiają się same, ale jeśli nie, możesz sprawdzić, czy masz oczekujące aktualizacje i po prostu zaktualizować, wykonując następujące kroki:

1. Uzyskaj dostęp do aktualizacji Google TV na swoim urządzeniu.

2. Przejdź do Ustawień Google TV.

READ  Jak pobrać tę nową wersję i wszystko, co oferuje swoim użytkownikom?

3. Znajdź opcję „System” i wejdź.

4. Teraz przejdź do „O”

Źródło obrazu: można kupić lub nie

5. W tej opcji znajdziemy konfigurację pozwalającą sprawdzić, czy mamy oczekującą aktualizację w „Aktualizacji systemu”.

6. Po prostu kliknij „Sprawdź dostępność nowych wersji Google TV” i zainstaluj go, jeśli to możliwe, i to wszystko, masz teraz najnowszą aktualizację Google TV.

Od nowych funkcji po wizję menu głównego – gotowe Aktualności Co zobaczymy w kolejnej aktualizacji Google TV:

Nowe menu startowe

Ikony aplikacji będą teraz okrągłe

Więcej miejsca w obszarze zastosowań

Menu główne można dostosować

Zacznie się wyświetlać sekcja Wiadomości

Rekomendacje muzyczne i filmowe

Google nie ogłosił jeszcze konkretnego dnia pojawienia się tych aktualizacji, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​te nowe funkcje pojawią się na naszych urządzeniach pod koniec marca lub na początku kwietnia, więc musimy po prostu poczekać na tę aktualizację. Do wypuszczenia.

To tylko niektóre z nowych narzędzi, które znajdziemy w nowej aktualizacji Google TV. Oczywiście, gdy zaktualizujesz platformę Google TV, będziesz mógł zauważyć kilka innych nowych funkcji, ale możesz mieć pewność, że wszystkie te aktualizacje mają na celu zapewnienie lepszych wrażeń.

Dziel się nauką, dziel się wiedzą.