28 października, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niezbędne i ważne dla ochrony zdrowia psychicznego jest dobrostan emocjonalny: psychoterapeuta

Zdrowie psychiczne to dobrostan emocjonalny i wpływa na sposób, w jaki myślimy, czujemy i zachowujemy się, dlatego wszyscy ludzie muszą mieć dobre zdrowie psychiczne i unikać chorób psychicznych.

Psycholog Myra Leva podkreśla, że ​​posiadanie zdrowia psychicznego oznacza posiadanie zdrowych relacji, wkład w społeczeństwo, w którym żyjemy, pracę, osiąganie naszego potencjału i rozwijanie się tak, jak chcemy.


-ogłoszenie-

„Bez zdrowia psychicznego wpływa na część ciała, głównie mózg, powoduje najprawdopodobniej traumę, bezsenność, złe myśli, nawyki, złe odżywianie, uzależnienie, alkohol i narkotyki”.

„Dlatego ważne jest, aby zwracać uwagę na te sygnały od naszych bliskich, te czerwone sygnały ostrzegawcze, takie jak zmiana jedzenia, izolowanie się, uczucie pustki, niewytłumaczalny ból, dezorientacja, zapominanie, inne uczucia i tak dalej”.

Terapeuta dodał, że dzisiaj musimy uważać zdrowie psychiczne za równie ważne, jak każda inna choroba, która przychodzi nam na myśl.


-ogłoszenie-

„Musimy szukać pomocy, ponieważ komplikowanie tych chorób w jakiś sposób wymaga profilaktyki, wsparcia rodziny i społeczności”.

Oto pełny wywiad na naszym kanale YouTube:

READ  Surowica koni hiperimmunizowanych in vitro wykazała wysoką zdolność neutralizacji wobec wariantu delta