22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Niespodzianki i straty spowodowane ostatnim wezwaniem Taty Martino

Przedstawiamy niespodzianki i zawodników, którzy zostali pominięci w składzie Martino w tej historii FIFA.

ten reprezentacja Meksyku Zapowiedziała zaproszenie na październikowy termin FIFA, gdzie zmierzą się z trzema meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata KanadaI Honduras I Zbawiciel. Na liście graczy było kilka niespodzianek.

Kto dostał telefon?

ten reprezentacja Meksyku Wrócił dwukrotnie ważny do kadry narodowej. Pierwszym jest to Raul Jimenez, który złamał czaszkę w grudniu i wyzdrowiał na początku sierpnia, nie był w stanie współpracować z El Tri.

artystyczny Gerardo Martino Napastnik Wolverhampton został wezwany na randkę FIFA we wrześniu, ale klub odmówił przyjęcia zawodnika ze względu na ograniczenia zdrowotne w Wielkiej Brytanii, co wywołało spór między Meksykańska Federacja Piłki Nożnej i wilki.

W związku z tym wezwaniem zespoły meksykańskie i Al-Ittihad mają nadzieję, że Wilki dotrzymają swoich zobowiązań i pozwolą Jimenezowi pomóc Aztekom.

A drugą nową rzeczą, która się wydarzyła, jest napastnik Napoli, Herving LozanoKtóry nie został powołany kilka tygodni temu z powodu ciężkiej kontuzji szyi, której doznał w Złotym Pucharze.Zawodnik jest obecnie w stu procentach i jest aktywny w reprezentacji Włoch, więc może bez problemów uczestniczyć. z reprezentacją narodową.

Kto się rozłączył?

Meksykańska drużyna poniosła dwie ważne dla Tre’a straty. Pierwszym z nich jest pomocnik Interu Miami, Rodolfo Pizarro, które zostało zaniedbane z powodu tego wezwania. Martino Pizarro został nazwany „innym graczem”, ale został zdyskwalifikowany, przynajmniej ze względu na te zobowiązania.

Drugi nieobecny reprezentacja Meksyku jest skrajność? Jose David Ramirez, zawodnik z Lyonu, który miał dobre miesiące w swojej drużynie, ale nie wyróżniał się z meksykańską drużyną i pozostał z kilkoma rewersami.

Kto wciąż jest „zaskoczony” na liście Tata Martino?

Pierwsza niespodzianka pojawia się w łuku narodowym, zapraszając bramkarza Xolosa, Jonathan Orozco. Oprócz doświadczenia w El Tri, w 2010 roku Apertura był najbardziej miażdżącym bramkarzem w Lidze MX, tracąc 20 bramek.

READ  Santiago Baños broni amerykańskich fanów po „dyskryminującym” tweecie Vitelssona

Kolejnym elementem, który pozostaje w meksykańskiej drużynie z tej okazji, jest historyczny i weteran Cruz Azul Lipcowy „Smak” Dominguez, Który w swoim pierwszym telefonie w erze Martino nie zawiódł i rzucił na boisko, gdy nadarzyła się okazja.

Rogelio Funes Morey Jest prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjnym nazwiskiem meksykańskiej drużyny narodowej ze względu na swoje argentyńskie pochodzenie, ale jest jednym z zaufanych mężczyzn meksykańskiej drużyny narodowej. Gerardo MartinoKto postanowił zadzwonić do niego ponownie pomimo powrotu? Raula Jimeneza.

Napastnik zastosował się do Monterrey, ale jest zaznaczony brakiem siły w drużynie narodowej i wywiera presję ze strony fanów, którzy chcą odzyskać Javiera „Chicharito” Hernandeza.