23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie powinniśmy być katami ani ścinać głów”

dystans reprezentacja Meksyku Ogłosił nabór na mecze, które odbędą się w październiku w eliminacjach w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, techniczny Trey, Gerardo Martino, zaprzeczyli, że doszło do odwetu ze strony Carlos Salcedo Wcześniej nie były wymagane w grach Kanada I Honduras w Stadion Azteków i odwiedź Zbawiciel.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej z TUDNI jąkanie się Wyjaśnij, że nie ma tytan Nie idzie w parze z różnicami między nim a asystentem Jorge Teller; Ponadto trójkolorowy sternik wyjaśnił, dlaczego nie dzwoni Gerardo Arteaga.

„W przypadku Arteagi chodzi o to, dlaczego nasza selekcja trafia do innych graczy, nic nie jest dokładne. W przypadku Carlosa, powiedzmy, że oczywiście nie jestem kimś, kto mówi o sytuacjach, a jeśli nie upubliczni tego, nigdy tego nie zrobię.

„Mieliśmy telefon i po wydarzeniu zrobił wszystko, co było konieczne, aby sprawa została rozwiązana i zakończona i od teraz będzie to albo wyłącznie z jego obecnością, albo nie będzie to związane z jego występem w piłce nożnej, co się wydarzyło jest zapomniany. Jeśli chodzi o moje standardy, zrobił wszystko, co trzeba było zrobić, dopóki sprawa się nie skończy, a my nie powinniśmy być niczyimi katami ani ścinać.

Możesz być także zainteresowany: Zespół meksykański: Lista przedmiotów ogłoszonych wraz z powrotem Raula Jimeneza i Chucky Lozano

Carlos Salcedo podczas meczu z El Tri

READ  Monterey kontra Cruz Azul: Podsumowanie dzisiejszego meczu Liga MX | Razem Sport