24 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Złożyli dużo jaj… Powinniśmy znosić więcej”

Nie mogę się doczekać nowej wersji Klasyczny Capitalino Wejść Ameryka I Pumy, rywalizacja formowana przez siły fundamentalne, Sebastian Kordowa, Piłkarz Orły Przyznał, że Auriazul zwykle zostawia wszystko na polu, kiedy się z nimi mierzy.

„Mam nadzieję, że będzie to dobry mecz, zacięty jak zawsze Pumy„Od samego początku zawsze tak było, włożyli dużo pragnień, dużo jajek, a my musimy włożyć więcej” – powiedział napastnik Azulcrema.

„a klasyczny Nie ma znaczenia, jak układa się w tabeli, każdy mecz jest inny i wiemy, o co toczy się gra, uwielbiają grać przeciwko nam i chcą nas pokonać, a my też pójdziemy po zwycięstwo – dodał.

kordowa, który został powołany do bycia graczem, który bierze odpowiedzialność za idola swoim nowym numerem (10), twierdził, że gra przeciwko studentom uniwersytetu jest troską i przezwyciężeniem sytuacji, w której wychodzą, aby to zagrać. Klasyczny Capitalino.

Powiedział: „Najbardziej niebezpieczną rzeczą jest pazur, z którym zawsze grają przeciwko nam, strzeż się tego, narzucamy się, wyrównujemy i pokonujemy naszym talentem i głodem, który już musimy wygrać”. Sebastian Kordowa.

Możesz być także zainteresowany: MIGUEL ESPAÑA AMERYKA DO PUMY:

READ  Nowy problem pojawił się w Chivas na kilka dni przed rozpoczęciem otwarcia w 2022 r.: nie chodzi o wzmocnienia