22 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

McLaren widzi słabość Red Bulla w Chico Perezie: „Jego słaby występ otwiera przed nami okno”

McLaren widzi słabość Red Bulla w Chico Perezie: „Jego słaby występ otwiera przed nami okno”

McLarena Nie zostało to jeszcze wykluczone Struktury adresowedyrektor naczelny Zaca Browna Wyrazili się jasno i wierzą, że nadal mają szansę zaskoczyć i osiągnąć to, co może być Pierwszy tytuł McLarena od 1998 roku: „On Niska wydajność „Perez jest tym, który otwiera dla nas okno” – powiedział amerykański prezydent.

Czeski występ

w Ostatnie sześć Grand Prix Właśnie zgarnął Meksykanina 15 punktówco on robi Nie opłacalne Jeśli Red Bull będzie kontynuował tę passę, może zdobyć tytuł. Nawet jego własny Christian Horner i zespół mogą powołać się na klauzulę dotyczącą wyników, na mocy której Chico przestanie być kierowcą Red Bulla. Fakt, że są teraz inni Trzy drużyny Walczą o zwycięstwa, jakie to będą Jeden z powodów możliwego pożegnania Od Czechów po Austriaków.

„Myślę, że w końcu Wszystko będzie zależeć od Pereza„Trzeba to założyć” – przyznał Brawn w komentarzach opracowanych przez Motorsport Max będzie pierwszy, drugi lub trzeci W każdym wyścigu przez resztę roku prawdopodobnie częściej zajmowałem pierwsze miejsce niż trzecie” – przyznał po formie, jaką Holender pokazał teraz, że byli przeciwko niemu.

To, co otwiera nam okno, to słaby występ Sergio. Myślę, że jeśli zdobędziemy te same punkty, co w ostatnich sześciu wyścigach, przez resztę roku, Wykonamy zadanie. Jesteśmy więc tego bardzo świadomi.”

To znaczy McLaren i reszta zespołów Chcą wykorzystać zły moment Meksykanina Zbliżmy się do mistrzostw i mogliśmy pomarzyć o zdobyciu jednego z dwóch tytułów napojów energetycznych.

Tak wyglądają mecze w Pucharze Świata

  1. czerwony Byk – 373 punkty
  2. Ferrari – 302 punkty
  3. McLarena – 295 punktów
  4. Mercedesa – 221 punktów

w przypadku braku 12 wyścigów Ostatecznie Red Bull wychodzi na prowadzenie 71 punktów Do Ferrari i 78 Do McLarena. Widząc, jak poprawia się konkurencja, Red Bull i Perez nie mogą się zrelaksować i muszą zacząć to robić Zdobądź wiele punktów O następnym wyścigu Węgry.

READ  To były kwalifikacje Checo Péreza i potentata Valtteriego Bottas