22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Chicharito” nie jest rozwiązaniem dla Chivas: Oswaldo Sanchez

„Chicharito” nie jest rozwiązaniem dla Chivas: Oswaldo Sanchez

Oswaldo Sanchez mówił o powrocie „Chicharito” Hernandeza do Chivas w Clausurze 2024.


Godziny są policzone do powrotu „syna marnotrawnego”. ChivasJednak pomimo euforii, jaką wywołała La Perla Tapatia następującym podpisem, Oswaldo SanchezaPrzyznajcie, mit stada szczególnie To zatrudnianie Javiera Hernandeza To nie jest rozwiązanie Guadalajary na przyszłość.

Nie ma wątpliwości, że wróci Javiera „Chicharito” Hernandeza Wzbudziło to emocje wśród fanów Chivasuznając hierarchię, jaką cieszy się napastnik i były zawodnik Galaktyka Los Angeles Podrzędny Wielostronny I z przejazdem po Europie. Temat zadał bohaterski strażnik świętej owczarni. Oswaldo SanchezaKto zdaje sobie sprawę, że jego powrót nie uczyni drużyny Guadalajary od razu mistrzem, porównując to do tego, co wydarzyło się ostatnio z Aguilasem del Ameryka.

„Rozwiązanie dla ChivasŻaden zawodnik nie będzie rozwiązaniem, bo to gra zespołowa. On Ameryka Skomentował: „Mistrz nie zdobył mistrzostwa jednym zawodnikiem. To był wysiłek zespołowy. W rezultacie „Chicharito” będzie ważne, ale nie absolutne rozwiązanie”. Oswaldo Sancheza Do szczególnie O powrocie „Syna Marnotrawnego” do Perły Tapatii.

A także mistrzowie strzelców Chivas przyznaję Javiera „Chicharito” Hernandeza Pomoże mu w tym doświadczenie zdobyte podczas pobytu w Europie i Stanach Zjednoczonych: „Wniesie duży wkład”. Były zawodnik reprezentacji narodowej dodał: „Chicharito najpierw wniesie doświadczenie, przywództwo i zwycięską mentalność, które zawsze go wyróżniały .” Guadalajara.

Oswaldo Sancheza koronowany w Chivas Dzięki swoim występom w klubie Guadalajara stał się legendą Guadalajary, a także był bramkarzem, który reprezentował kraj w Reprezentacja Meksyku.

Ogłoszenie podpisu Chivas NA Javiera „Chicharito” Hernandeza Nastąpi to w ciągu kilku najbliższych dni, po zakończeniu negocjacji prowadzonych przez Twojego przedstawiciela Lorenza RomanaKtóry przybył do Guadalajary w zeszły wtorek po południu.