3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

ESPN ujawnia nazwiska ośmiu kawiarni wezwanych do Paktu Dżentelmenów

Justino Compean, Desio di Maria Serrano, Enrique Bonilla i Guillermo Canto pojawiają się wśród wymienionych przez Covesi

ten Osiem wodospadów przez Cofece, w śledztwie przeciwko Gentlemen’s Pact i limitowi wynagrodzeń nałożonemu w Liga MX Femenil, który nie został ujawniony w dniu, w którym nałożono karę w wysokości 177 milionów pesos na meksykańskie kluby pierwszej ligi, przekazuje to wam. ESPN cyfrowe.

Z ośmiu Justino Combin PalaciosI Desio Eugenio Di Maria Serrano, którzy byli dyrektorami Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej. Enrique Bonilla Barotea, który był prezesem Ligi MX.

oni też Anna Estera Benish Adam, który zajmował się prawem meksykańskiego futbolu, a także Margarita de Jesus Iglesias Flores, Victor Garza Valenzuela, Victor Leon Guevara Gallegos, który wciąż znajduje się w krajowej infrastrukturze piłkarskiej i Guillermo Canto Sainz, który miał ingerencję w FMF i reprezentacje narodowe.

Na przykład w przypadku Justino Compeána Palaciosa, który współpracował w ramach Paktu Dżentelmenów, który został ratyfikowany jako absolutny monopol przez Cofece, nałożono maksymalną grzywnę w wysokości 1 962 800,00 USD, jak donosiły media, mimo że kara może wynieść nawet 7 919 832 tysiąc pesos.

Czyny popełnione w ramach ośmiu wezwań są uważane za „wyjątkowo poważne”. Praktyki, które miały miejsce w meksykańskim futbolu, takie jak Karta Rycerska, mają być znane wszystkim.

W tej sprawie wyjaśnił, że śledztwo było prowadzone z urzędu, ze względu na doniesienia o „absolutnych praktykach monopolistycznych” wynikających z ciągłego donosów mediów na graczy. Z tego powodu Cofece zbadało tę kwestię, aby położyć kres czarterowi mężczyzn i/lub limitom wynagrodzeń w Liga MX Femenil.

READ  „Hobbit” Bermúdez zdobywa nagradzanego gola za imponujący występ w pierwszej połowie