27 kwietnia, 2024

Niemcy na dole – AS.com

Niepokojąco rozpoczął się moment mijania dla niemieckiej drużyny. Musieli się spakować na mundial w Katarze po fazie grupowej, przegrywając 2:3 z Belgią, remisując 3:3 z Ukrainą i pokonując Peru tylko 2:0 w swoich trzech tegorocznych meczach towarzyskich (Mannsoft jako gospodarz mistrzostwo, kwalifikacja do EuroCopa). nie brał udziału w eliminacjach), Drużyna Hansiego Flicka ponownie przegrała, tym razem z Polską 1: 0. Rok przed wprowadzeniem euro w ich regionie, Mannschaft sięgnął dna w tym, co było pożegnaniem Polski Błaszczykowskiego.

Palpitacja Wprowadził w sumie dziewięć zmian w porównaniu z ostatnim trójstronnym remisem z Ukrainą, ale jego zespół (nadal bez Gundogana) wykazywał oznaki niepewności we wczesnych fazach starcia. Czterokrotny mistrz świata był w stanie panować nad piłką, ale po zawaleniu się polskiego muru obronnego zabrakło mu jasnych pomysłów. Ponownie, Niemcy po raz kolejny pokazały te same wady, które odpadły w fazie grupowej mundialu w Katarze.. Aż dał więcej miejsc Polakom Kiwier wiedział, jak dać swojej drużynie prowadzenie głową po rzucie rożnym, którego bramkarz Gule, Der Stegen, nie był w najlepszej formie..

Przemówienie Flicka w przerwie przyniosło efekt Niemcy stworzyli więcej okazji w drugiej połowie niż pierwszy ze wszystkich. Strzał z lewej ręki Kimchi Dośrodkowanie trafia w poprzeczkę i podanie od śmierci debiutanta Kosen Został zatrzymany w przerażeniu przez Ketchiorę. Niemcy to co innego. Ujęcie postaci. Doszedł do remisu z Polakiem Lewandowski wszedł za Milika przed rozpoczęciem drugiej tercji. Santos był na nogach. Flick kładzie całe mięso na grillu i przedstawia Sane’a i Fulcruga na ostatnim odcinkuJednak każdy z ich zawodników wpadł na refleks władczego Szczęsnego, który zachował minimalną przewagę do momentu gwizdka sędziego kończącego starcie.

Dania i Grecja śmieją się

Hellenic zespół prowadzony przez Urugwaj Gustave Poyet Gole pokonały Irlandię (2:1) w Atenach Anastazy BagacetDrobny piasek Georgios Massouras Na początku drugiej części, która wyeliminowała równowagę ustanowioną przez Nathana Collinsa W ciągu pół godziny. Grecja odniosła dwa zwycięstwa z rzędu, kiedy w poniedziałek odwiedziła Francję.

READ  Tamaulipas przyciąga Polskę do inwestowania w czystą energię i portuje Grupo Milenio

Macedonii i Ukrainy Finał zakończył się zwycięstwem gości (2:3) w Skopje. Ukraina Serhii Repro odbiła się od dwóch bramek straconych w drugiej połowie. Enis Bharti strzela z rzutu karnego i daje Macedonii prowadzenie Elgifa Elmasa. Ale nadal Ilya Zabarny, Yukim Konoplia i Wiktor Cygankow Odwrócili losy meczu w ciągu ostatnich pół godziny.

szwajcarski Doprowadził do trzech zwycięstw z rzędu. wygrał Andora (1-2) Dzięki Remo Freulera i Mohameda Amdoniego I dodał do zwycięstw z Białorusią i Izraelem w ostatnich dniach. Prisztina konflikt między Kosowo i Rumunia Skończyło się bezbramkowo, a Izrael wygrał swój pierwszy mecz na Białorusi (1:2). Shawn Weissman w 85 i Oscar Gloch w 92 pokonali wczesną przewagę Białorusinów w pojedynku rozgrywanym w Budapeszcie.

Po nieoczekiwanej porażce w Kazachstanie, Dania odzyskała impet, pokonując w Kopenhadze Irlandię Północną (1:0) po bramce Jonasa Winda na początku drugiej połowy. Prowadzą w grupie H różnicą bramek, razem ze Słowenią (2:0), Kazachstanem, który wygrał w San Marino, oraz Finlandią, która pokonała Słowenię w pierwszej porażce w eliminacjach.

Turcja zrobiła sobie przerwę w starciu w Rydze o pierwsze miejsce w grupie D. Pokonali Łotwę 2: 3 w 96. po bramce Irfana Kahvesiego.. Turcy, prowadzeni przez Niemca Stephana Kuntza, zawsze byli meczem pełnym parytetów i alternatyw przed nimi. Abdulkerim Bardaki dał Turcji prowadzenie, ale Edwards wyrównał na początku drugiej połowy. Czyngis Under wyprowadził gości z powrotem na prowadzenie w godzinie gry, a Łotwa została bez jednego zawodnika po tym, jak Eduards MCs odesłał mecz. Jednak jego duma doprowadziła go do wyrównania po bramce Christers’ Toppers w 94. minucie, ale dwa później, po zakończeniu gry, Irfan Kahvesi uratował Turcję.

walijskiZrobił jednak krok w tył i przegrał w Karfipie Armenia Dodano pierwsze zwycięstwo w kwalifikacjach (2-4), aby zakwalifikować się do wyścigu finałowego.