24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tamaulipas przyciąga Polskę do inwestowania w czystą energię i portuje Grupo Milenio

Tamaulipas przyciąga Polskę do inwestowania w czystą energię i portuje Grupo Milenio

rząd Polska Przeznaczony do współpracy Tamaulipas w rozwoju Energetyczny, Port I technicznyPoznaj możliwości Inwestycja W północnym stanie Meksyk obecna struktura, która ma zostać zrealizowana, oprócz opcji odnawialnych, obejmuje media Zielony wodór.

On posłaniec Kraj europejski w kraju, Macieja ZietaręPodróżuje po wspomnianym terytorium, aby zobaczyć takie punkty Porty Altamira i MatamorosOprócz strategicznego planu władza w zakresie wykorzystania wiatru i wody ma zagwarantować energię elektryczną podczas spotkania sekretarzy stanu w najbliższą środę.

„Polski rząd zamierza wnieść swój wkład technologiczny w kwestie energetyczne, rozważając kilka opcji inwestycyjnych w Porcie Północnym i Altamirze oraz promując zrównoważone i bezpieczne wykorzystanie zielonego wodoru za pomocą infrastruktury portowej. Status”zaznaczył Ckomisarz ds. energii Jose Ramon Silva Arizabalo, Uczestniczył w spotkaniu w Ciudad Victoria.

On Kapitał prywatny Ludność tego narodu skoncentrowała się w innych stanach Republiki Meksykańskiej, zwłaszcza w jej siłach Guanajuato, Quintana Rs I Baja California Sur. Jeśli akcja nabierze kształtu, po raz pierwszy wyląduje w tej firmie.

„Nie tylko obszar zielonego wodoru, ale także promuje ruch portów i możliwości nearshoringu wśród biznesmenów w Twoim kraju. Podkreślamy również zalety zasobów wiatrowych i energii fotowoltaicznej z portami w południowo-zachodniej części stanu. Strategia logistyczna „zadeklarował Silva Arizabalo.

byli w tłumie Hectora Villegasa Gonzaleza z Sekretarz generalny rząduSekretarz Rozwój miast i środowisko (Seduma), Karina Lizeth Saldivar, Nimfa Cantu Deander z Rozwój ekonomiczny I Raula Quiroga Alvareza z Państwowa Komisja Wodna w Tamaulipas.

READ  Polska uważa obecność wojsk NATO na Ukrainie za realną opcję