22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nie wyrzucaj swoich lalek Rosca de Reyes, zobacz, jak możesz je poddać recyklingowi

Nie wyrzucaj swoich lalek Rosca de Reyes, zobacz, jak możesz je poddać recyklingowi

Lalki z nici królewskiej
Ciesz się Rosca de Reyes i dbaj o środowisko. | Zdjęcie: Shutterstock.

Nadszedł Dzień Trzech Króli, a wraz z nim pyszne Rosca de Reyes, które należy jeść bez cytryny, ponieważ roślina, z której jest pozyskiwana, jest zagrożona wyginięciem. Jednakże poza użytkowaniem AcetronTa piękna tradycja generuje siłę Wpływ na środowisko Ze względu na ilość Plastikowy Które służy do zdobywania sławy „Lalki” Co zobowiązuje każdego, kto przyniesie to z zaproszeniem Tamales 2 lutego.

Jak wynika z informacji zamieszczonych na portalu społecznościowym Linkedin, Tania Arroyo Zambrano jest specjalistką ds. zrównoważonego rozwoju i założycielką aplikacji Odpowiedzialna Konsumpcja Mywskazuje, że powstaje tam co roku 17 ton plastiku Tylko do umieszczenia Lalki dla Rosca de Reyes. Według strony odpowiada to masie około czterech słoni.

Ale to nie wszystko, bo w tej ilości Plastikowy Należy do tego dodać wpływ opakowań i śmieci powstałych w wyniku ich marketingu.

Dlaczego nie powinnaś pozbywać się lalek Rosca de Reyes?

Biorąc pod uwagę tego wpływ Ogólnie plastik W otoczeniuA najlepsze jest to Lalki Rosca de Reyes Jest poddawany recyklingowi. W tym celu istnieją różne opcje, takie jak:

  1. Zabierz je do punktu zbiórki, który akceptuje plastik nr 2 (HDPE), plastik nr 5 (PP) lub twardy plastik
  2. Zdeponowane w zapasach i Banki „Tapeta”. Prezent

Z powodu Plastikowy Z czego jest wykonany Lalki Rosca de Reyes Można poddać recyklingowi, podobnie jak organizery „Bank Tabitas”Odpowiedzialny za schwytanie Plastikowe osłony na darowizny Aby zdobyć środki na dzieci chore na nowotwór, Ty też możesz z nich skorzystać.

Co po prostu nie pomaga środowiskoale możliwa jest także współpraca z A Sprawa społeczna.

READ  Obwiniają niedobór leków w Atlapexco