22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Nie jest dobrze wdawać się w bójki z klubami, które dają ci szansę”.

Matthews Doria Jest Brazylijczykiem z urodzenia, ale jego serce ma zielone, białe i czerwone odcienie. środkowy obrońca Santos Laguna wezmę udział w pierwszej edycji Gwiezdna gra Wejdź tutaj MX Liga i MLSi już ostrzega, że ​​będzie starał się, aby to grupa reprezentująca meksykańskiego balompipe opuściła pole z najlepszą częścią.

„Sprawiają, że chcesz więcej pracować, działać. Meksyk To dotyka mojego serca, ponieważ robię to od dawna, a teraz muszę reprezentować kraj i zrobię to w najlepszy możliwy sposób – powiedział 26-letni obrońca. Zarejestruj się.

Od czasu do czasu wspominał też o swoim atakującym partnerze Santiago Munoz, który ma zamiar zagrać za granicą iz tego samego powodu opuścił początkową listę członków na mecz All-Star.

Motyw Santiego (muñoz) Coś bardziej wewnętrznego, nie ma możliwości wypowiadania się ani wyrażania opinii, to czynności administracyjne i jedyne, czego mu życzę, to aby kolejny krok w jego karierze był znaczący.

„On jest zawodnikiem z wielkim potencjałem, mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze dla niego i jego rodziny i życzę mu wszystkiego najlepszego. Nie jest dobrze walczyć z klubami, które dały ci taką możliwość, dobrze jest wyjść w przyjazny sposób.”

Na koniec przyznaj, że wpadniesz do ostatniego finału w MX Liga Ze względu na Niebieski krzyż Był to poważny cios dla establishmentu Albiverde; Jest jednak o tym przekonany Santos Laguna Znów jest kandydatem do tego etapu, walcząc o puchar i usuwając cierń, który w nim tkwił.

“Bardzo szczęśliwy na kolejny sezon tutaj Santos. Zostawiliśmy ten gorzki smak przegranej w finale, ale dało nam to więcej siły do ​​dalszej pracy w przedsezonie, ponieważ wiedzieliśmy, że możemy dotrzeć do finału i możemy go powtórzyć.

Możesz być także zainteresowany: Santos: Carlos Acevedo doznał kontuzji przed Leonem i wyzdrowieje za sześć tygodni