1 października, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Chivas krzyknął do fanów „Potrzebujemy cię”

Gracze Guadalajary poszli razem na konferencję po Clasico Tapatio, aby poprosić o wsparcie swoich fanów

Po remisie o smaku porażki przeciwko atlas w Klasyczne tapatiokampus chivas Ze swoimi trzema kapitanami wyszedł, aby pokazać swoją twarz zamiast trenera Ryszard Chen Aby krzyczeć do swoich fanów za ich nieustające wsparcie w obliczu kiepskiego ruchu Rojiblanco w tym turnieju.

Kapitan Isaac Brizuela, Jesus Sanchez i Fernando Beltran przybyli, by reprezentować zespół Guadalajara Aby wysłać wiadomość do fanów Rujiblanca, po dodaniu ich ósmego meczu z rzędu, nie znając zwycięstwa w obecnym turnieju.

Pierwszy przemówił Isaac Brizuela, podkreślając, że są smutni i sfrustrowani od chwili jego życia. chivaswięc wzięli na siebie odpowiedzialność za personel techniczny, aby pokazać swoje twarze jako zespół.

„Jesteśmy zawstydzeni, sfrustrowani i zranieni przez fanów, a bycie tutaj może nie czyni z nas więcej mistrzów. Sztab szkoleniowy dużo mówił, to zależy od nas” – powiedział.

Ze swojej strony Jesus Sanchez potwierdził, że nie podołali zadaniu i odszedł, aby wykonać swój obowiązek z fanami Rogblanca: „Nie podołaliśmy zadaniu, zostaliśmy pozostawieni naszym obowiązkom i staramy się to odwrócić. Dziękujemy za dzisiejsze wsparcie.„, on dodał.

W drugiej części konferencji Fernando Beltran był odpowiedzialny za przekazanie wiadomości fanom Rogblanca i dziękuję za wsparcie w tym turnieju, kasa biletowa na nadchodzący mecz będzie na stadionie Akron przeciwko Monterrey. Bezpłatny.

„Mała rozmowa z tablicą, z Richardja Chcemy im powiedzieć, żeby z nas nie rezygnowali, że ich potrzebujemyZrobiliśmy wszystko, aby go wygrać i ostatecznie to do nas nie dotarło. Chcemy powiedzieć fanom, że kolejna kasa jest darmowa. Dziś czujemy, że jest coś więcej, co motywuje nas do dalszej pracy.”