20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Bez sportowców flaga Afganistanu była obecna na otwarciu Igrzysk Paraolimpijskich w Tokio

Już we wtorek 24 sierpnia ceremonia otwarcia Gry dla osób o specjalnych potrzebach. pochodnia olimpijska Tokio 2020 Spłonął ponownie na Stadionie Olimpijskim, a 162 delegacje demonstrowały ze swoimi flagami. Organizatorzy wydarzenia sportowego wykonali wielki gest solidarności z Afganistanem.

Ceremonia otwarcia Gry dla osób o specjalnych potrzebach Ten wtorek był bardzo emocjonalny. Tokio 2020 Nie tylko przekazała swoje przesłanie wsparcia dla osób niepełnosprawnych poprzez sport, ale także wyraziła solidarność z delikatną sytuacją, w jakiej znajduje się Afganistan po przejęciu władzy przez talibów.

Zdjęcia z ewakuacji ludności afgańskiej rozeszły się po całym świecie. Na szczeblu międzynarodowym pojawiło się wiele skarg na brutalne przejęcie władzy przez talibów oraz na radykalne ideologie islamskie, które zaczną być wdrażane w tym azjatyckim kraju.

Ze względu na złożoną sytuację w kraju wszystkie przychodzące i wychodzące loty komercyjne zostały odwołane. To zmusiło Afgański Komitet Paraolimpijski do wycofania trzech sklasyfikowanych uczestników imprezy sportowej. Dlatego na ceremonii otwarcia nie było afgańskich aktorów.

Źródło: Getty

Nauka tam była

Jak zapowiedział Andrew Parsons (Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Paraolimpijskiego), podczas ceremonii otwarcia wywieszono afgańską flagę Gry dla osób o specjalnych potrzebach Na znak solidarności z sytuacją kraju wycofującego się z konkursu. Flagę nosili wolontariusze wraz z wolontariuszami z pozostałych krajów uczestniczących.

Może Ci się spodobać

Kierowca kombi Edomex zostaje postrzelony, gdy unika ataku

READ  Planują wielki fanfest na rok 2026 na obrzeżach Azteca - Sniper