3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Romo wierzy, że wyemigruje do Europy i rozpoznaje sposoby

Meksyk /

Louis Romo Nie trać wiary w to Będzie mógł jak najszybciej wyemigrować do europejskiego futbolu, Choć przyznał, że na razie nie ma pewności w negocjacjach prowadzonych przez swojego przedstawiciela.

Zintegrowany z zespołem Gwiazdy Ligi MXSkomentował to pomocnik Cruz Azul Jest „zbyt podekscytowany” możliwościąPonieważ jest to krok, którego pragnie zmierzyć się z Mistrzostwami Świata 2022, ale na razie musi tylko poczekać.

„Nie ma jeszcze nic, Są zbliżenia, plotki. Dlatego dopóki nic nie jest pewne, dopóki nie ma sugestii na stole, nie chcę mieć stuprocentowej urojeń; Jestem tak skupiony na Cruz AzulRomo skomentował w wywiadzie dla TUDN.

mogę być znacznie lepszy

Romo wspomniał o tym po zdobyciu brązu w Tokio 2020 Getafe Chociaż zbliż się do niego Negocjacje nie postępowały, chociaż nie była to jedyna opcja na jego stole. Ma tylko nadzieję, że ktoś zostanie zamknięty, aby wykonać skok, który przyniesie korzyści meksykańskiemu futbolowi.

Drzwi są otwarte na wszystkoJestem bardzo podekscytowany wyjazdem do Europy i chcę zostać lepszym piłkarzem. Jeśli idziesz do wysokiej jakości ligi z doskonałą rywalizacją, Mogę bardzo poprawić swoją piłkę nożnąskomentował.

To doprowadziłoby mnie do stania się lepszym piłkarzem. Ciężko walczymy o miejsce na mundialu w Katarze. „Moim największym marzeniem jest teraz reprezentowanie mojego kraju w Pucharze Świata” – dodał.

READ  Exaltón México: Nataly Gutiérrez i jej 3-pak bikini Sporty Girls