19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Po nieudanym podpisaniu kontraktu z Gallosem, Godoy Cruz ogłosił Nico Sanchez

Monterey, Holandia /

po twoim Nieudane podpisanie kontraktu z Galos Blancos, bo nie zdał egzaminów fizycznych, Nico Sanchez tak Ma nowy klub; Obrońca, który stał się idolem fanów Reados, został podpisany i ogłoszony w poniedziałek Godoy Cruz z Argentyny.

Nico będzie kontynuował karierę w swoim rodzinnym kraju, po tym jak Monterrey nie przedłużył kontraktu i chociaż udało mu się Queretaro przechowywać go w MX Liga, rygorystyczne testy były przeszkodą w kontynuowaniu działalności w Meksyku.

„Cześć Nicholas! Obrońca Nicolas Sanchez jest nowym wzmocnieniem Godoya Cruza. Zawodnik, podczas swojej ostatniej wizyty w Monterrey w Meksyku, ponownie nosi kurtkę skarbca” – napisał klub.

Nico spędził cztery lata z Riadosem, zdobywając fanów nie tylko za dobre występy w obronie, ale także za 42 gole, które doprowadziły go do tego. Najlepszy obrońca w królewskiej piłce nożnej, pokonując Juninho de Tigres.

Sanchez podpisuje a Umowa na 18 miesięcy z zespołem południowoamerykańskim, do którego ma dostęp za darmo; Nico nadal mieszka w Monterrey, jednocześnie przedstawiając swoją przyszłość na sezon 2021-22 teraz Będzie mieszkał w MendozieSiedziba Bodeguero, pseudonim, który będzie jego następną drużyną.

Co pokazały twoje testy medyczne na Gallusie?

Obrońca miał już podpisany kontrakt z Galosem Blancosem, ale upadł na skutek badań lekarskich, które wykazały, że cierpiał Ostre zapalenie ścięgna mięśnia czworogłowego, niestabilne kolano i przerost lewego mięśnia czworogłowego.

READ  Odpowiedź Iñárritu na Ordialesa o nieudanym podpisaniu La Maquina de 'Cabecita': 'To jest pokryte'