20 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liga MX zdobyła tytuł MLS w Skills All-star Challenge

Nowy produkt piłkarski został zorganizowany między NBA (MLS) i MX Liga To był jej pierwszy dzień pracy, w którym narodowa piłka nożna wygrała wyzwania Wyzwanie umiejętności All-Star.

w Stadion Bank of California z Los AngelesI Rogelio Funes MoreyAlfredo Talavera Capicita RodriguezI Orbelina PinedaI Pedro Alexis CaneloMiędzy innymi nauczyli swojego indywidualnego stylu iw wielu wyzwaniach zdołali prześcignąć swoich rówieśników w MLS.

postacie takie jak Rodolfo PizarroI naniRicardo Pepe i Lukas Zelarajan Bronili MLS, ale mimo popisywania się przed kibicami, nie mogli uniknąć katastrofy, jaka czekała na wyzwanie strzałów w poprzeczkę z różnych odległości.

Bizarro i Nani w Wyzwaniu All-Star

W najbliższą środę ten i pozostali zawodnicy wybrani przez obie ligi zostaną zmierzeni w zwykłym meczu. Bez względu na graczy, którzy będą rywalizować i wynik, który zostanie podany w pierwszej wersji pojedynku Gwiazdy MLS I MX LigaOrganizatorzy potwierdzili już, że najważniejszą rzeczą jest całkowita sprzedaż pojemności 22 000 widzów do Bank of America.

Możesz być także zainteresowany: AMERYKA: MEMO OCHOA PRZYZNAŁ, ŻE CHCIAŁBY GRAĆ W MLS

READ  Vittelson aresztował Canelo Alvareza za obrazę Golovkina na konferencji prasowej