22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nacho Ambriz pozwie Tolucę za długi, co może zostać ukarane za niewłaściwe stronniczość – Fox Sports

Nacho Ambriz pozwie Tolucę za długi, co może zostać ukarane za niewłaściwe stronniczość – Fox Sports

Niespodziewanie opuścił Czerwone Diabły w październiku ubiegłego roku i rozpoczyna 2024 rok Poważny konflikt między Nacho Ambrizem i Tolucąponieważ istnieje Rzekome długi Do Dyrektora Technicznego, który jak najszybciej podejmie formalne działania Organ ds. pojednania i rozstrzygania sporów Z Meksykańskiej Federacji Piłki Nożnej.

Dlaczego Nacho Ambriz pozwie Tolucę?

Informacja została udostępniona w ten czwartek wyłącznie na Ostatnie słowo Udowodnij to Klub Toluca ma rzekomy dług ugodowy z Ignacio AmbrizemTo nierozwiązana jeszcze przez organizację kwestia dotycząca meksykańskiego trenera, który pracuje w drużynie od blisko dwóch lat.

Pamiętajmy o tym Ambriz opuścił Toluca 25 października 2023 r Co zaskakujące, gdy w tegorocznym turnieju Apertura pozostały już tylko cztery mecze. Nastąpiło to w drodze oświadczenia, o którym zostali poinformowani Nieoczekiwane zwolnienie Nachoco rok temu doprowadziło Diablos do finału (Apertura 2022), jednak ostatecznie przegrali z Pachucą.

Dodał: „Nie osiągnęli ugody z Nacho Ambrizem, byłym trenerem Tolucy i nie zapłacili mu tego, co są winni, i wygląda na to, że złoży pozew”. Organizując się, mogą nawet stracić punktyAlex Blanco powiedział w czwartek w LUP.

Dlaczego Toluca zostaje ukarany przez Liga MX?

Możliwość Kara dla Tolucy Wszystko zależy od tego, czy Ignacio Ambriz zgłosił dług wobec Liga MX. Faktem jest, że pokrzywdzony będzie składał powództwo wzajemne w sporach FMF, jednakże Jeśli trener poinformuje ligę Oficjalnie jednak nie ma już problemu, Meksykanie zatrudnili Renato Paivę, Tak, będzie dochodziło do nieprzestrzegania przepisów.

Jeśli tak jest, to Diablos Rojos mógł zostać poddany „niewłaściwemu zestrojeniu”. Po powołaniu nowego dyrektora technicznego bez uregulowania pozostałego salda z Ambriz, z zastrzeżeniem Odliczenie punktów.

Co Rozporządzenie FMF mówi o długach u trenerów?

Dalej, co on mówi? Art. 36 Regulaminu konkursu O długach z organami technicznymi.

„Zawodnicy i/lub członkowie personelu technicznego, którzy z jakiegokolwiek powodu przestają świadczyć usługi klubowi Rozwiąż umowę i podpisz odpowiednią ugodę. Dokument podpisany pomiędzy zawodnikiem i/lub członkiem sztabu trenerskiego a klubem, dotyczący wcześniejszego rozwiązania umowy o pracę, klub musi przesłać do SIID niezwłocznie po jej zakończeniu.Artykuł mówi.

READ  Ameryka vs. Atlético San Luis: Potwierdzona data i godzina meczu Clausura Liguilla 2023

„Aby zachować porządek administracyjny i uniknąć rozbieżności pomiędzy datą wyrejestrowania a datą rozwiązania umowy o pracę, kluby muszą zarejestrować się w FMF, korzystając z narzędzia dostępnego w SIID, oraz uzgodnić wcześniejsze rozwiązanie umowy w terminie maksymalnie termin 5 dni, liczony od dnia wystawienia dokumentu.”.

Ze swojej strony powiedział: Artykuł 46 w sekcjach „N” i „S” Decyduje co następuje w sprawie Pakiety zakończenia szkolenia Oraz asystenci techniczni w Liga Meksykańska.

„W przypadku dyrektorów technicznych i asystentów technicznych, którzy mieli wcześniej związek z innym klubem, przesyłają do SIID (Regulamin Wewnętrzny Ligi MX) rozliczenie lub zaświadczenie o wcześniejszym rozwiązaniu umowy z poprzednim klubem, potwierdzające warunki ugody i/lub listu o braku długu.” Pomiędzy dyrektorem technicznym lub asystentem technicznym a poprzednim klubem, stosownie do przypadku.”

„Jeżeli istnieje dług, należy wskazać porozumienie w sprawie długu i należycie zarejestrować je w Komitecie Pojednawczym i Rozstrzyganiu Sporów. Jeżeli z jakichkolwiek powodów strony nie osiągnęły jeszcze porozumienia w sprawie długu, mogą zgłosić się do Komitetu wspomnianej komisji należycie podpisany dokument.” Przez strony, informując je, że prowadzą rozmowy w celu osiągnięcia porozumienia. Potwierdzenie otrzymania wszelkich takich dokumentów należy przesłać do SIID.”.