3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Zdobywam bramki”;  Kylian Mbappe uderza matkę, gdy ta poprosiła go o połowę jego zarobków – Fox Sports

„Zdobywam bramki”; Kylian Mbappe uderza matkę, gdy ta poprosiła go o połowę jego zarobków – Fox Sports

Francuski Kyliana Mbappe Dzięki występom z drużyną stał się jedną z największych gwiazd na świecie Paryż Saint-Germain I wybierz Francjadał się już poznać jako gwiazda międzynarodowego futbolu, co zaowocowało znaczną pensją, którą nie chce się zbytnio dzielić, szczególnie z matką.

Fayza Al-Ammarimieć nadzieję Mbappe On, będący jego agentem, zdradził, że ostatnio spotkała go duża niespodzianka, gdy oświadczył się Killiana Dałem mu pięćdziesiąt procent swoich dochodów w ramach honorariów, a on szczerze odpowiedział, że tak się nie stanie, bo twierdzi, że „to on strzela bramki”, więc go odwróciłem.

Niesamowita reakcja matki Kyliana Mbappe

Według MariaPowodem żądania tych liczb jest chęć pokierowania karierą syna, ponieważ mówi się, że jest on dostępny.23 godziny na dobę', oprócz zapewnienia, że ​​jego motywacją jest kierunek organizacji IBKM.

Odkryć: Rafael Marquez wybrany przez La Liga w historycznej 11. rundzie XXI wieku Barcelony; A Dani Alves?

Stworzę jednak dla Ciebie wartość dodaną Jest 50-50 i Killian powiedział do mnie: „To się nigdy w życiu nie zdarzyło!” Nie daję ci pięćdziesięciu procent, Czy to nie prawda czy co? To ja nagrywam. Co masz na myśli, mówiąc, że chcesz zatrzymać 50%?” – wspomniał Al-Ammari. „Powiedziałem mu: Tak, zdobywasz punkty, jesteś bardzo silny, ale my, twoje zespoły, doceniamy to, co robisz. Więc my też jesteśmy silni. Powiedziałem Kilianowi:Jestem gotowy pracować dla Ciebie 23 godziny na dobęale jedyne co mi się podoba to IBKM„, powiedział w wywiadzie dla Envoyé Especial.

Maria Wskazał, że podtrzymuje swoje stanowisko i żąda połowy tego, co zarabia Killianaktóra również się nie poddała i musiała obniżyć swoją propozycję do 30 proc., na co miał zgodzić się jej syn.

READ  Przyszłość „Tata” Martino z reprezentacją Meksyku

Potem doszliśmy do trzydziestu i powiedziałem:Poniżej 30. roku życia przechodzę na emeryturę, nie. Ja, jak wszyscy, jadę na Malediwy, Wyjeżdżam na wakacje, ale nie pracuję dla ciebie. Przyjął 30% i w średniej lub dłuższej perspektywie będzie musiał mi to dać„, Powiedział.

Możesz czytać: Roberto Alvarado broni Kid Quilla: „Kiedy dzięki niemu wygramy, powiedzą: «Wspaniale, że przyjechał do Chivas»”

Paris Saint-Germain będzie miało historyczną ofertę za Kyliana Mbappe

Po raz kolejny dominują plotki rynkowe Kyliana Mbappektórych propozycji uniknięto Real Madryt W zamian za złożone przez niego oferty Paryż Saint-Germain Teraz, na sześć miesięcy przed wygaśnięciem umowy, wkrótce otrzyma historyczną ofertę, a Fayza Al Amari nie waha się przyznać, że wykorzysta z niej wszystko, co w jej mocy.

Wiele na ten temat powiedziano Nowy kontrakt KylianaAle Nie wstydzę się tego, nie sprawia mi to bóluI Gdybym mógł przyjąć 10 miliardów, przyjęlibyśmy jePonieważ system tego chce i środowisko tego chce. Nie mam poczucia winy, które mogłabym wziąć na siebie„, stwierdził.