3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Real Madryt da Mbappe ostatnią szansę na zostanie Galactico, ale postawiono mu ostry zarzut – Fox Sports

Real Madryt da Mbappe ostatnią szansę na zostanie Galactico, ale postawiono mu ostry zarzut – Fox Sports

Ten Rozdział pierwszy Do 2024 On jest Ważny Określić przyszły Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, zgadza się Kyliana Mbappe Debata na temat tego, czy jest to możliwe, czy nie, będzie kontynuowana Stać się W Galaktyka I jego podpis Real MadrytAlbo kontynuuj Paryż w tym Paryż Saint-Germain.

w Ostatnie godziny Od tego czasu zostało to zgłoszone Europa że to Real Madryt go nie podpisał A Czas dostawy Do Mbappe brać rezolucja o nim przyszłyale narzucą Brutalna sytuacjana warunkach Oni tego nie chcą Że masz je jako'Lalkia także w minione lata.

Radzimy Ci: Tak Cristiano Ronaldo odpowiedział na najlepszą nagrodę, jaką otrzymał Messi (zdjęcie)

Co zależy od przybycia Mbappe do Realu Madryt?

Według informacji opublikowanych przez gazetę „L'Equipe”. Real Madryt pozostaje otwarty na Możliwość Od czego Killiana Podpisz się jednak z nimi NIE Oni będą gotowy Do Akceptuje Nieskończony warunki Z Twojej strony ok Wszystkie są ekonomiczne.

the Źródło wskazuje że to Pudełko na bezy nr zamierzam negocjować Nie ma terminu z MbappeDobry Wyświetla To, co zostało powiedziane, spełni się W Twojej mocy On jest ostatecznyWięc to jest to sprawdzę aktualnie tak Chce przyjść Do sprzęt Albo po prostu kieruj się swoimi interesami.

obecnie Niewykryty Liczby Dokładnie, ale to można wiedzieć Wyświetla Co będzie działać? Real Madryt będę małyjak co gospodarczyprzez Mbappena warunkach Nie wygram the Miliony co jest w Paryż Zaopatrzenie, więc wszystko wisi w powietrzu.

On Francuski napastnik W końcu stał się wolnym agentem 1 StyczniaPo nieprzedłużeniu umowy z Paryż Saint-Germain. Na razie może negocjować z wybranym przez siebie klubem i odejść następne latobudząc zainteresowanie w wielu częściach Europa.

READ  Henry Martin śpi w hotelu Del America po ocenie w szpitalu

Radzimy Ci: Wrzesień oficjalnie ogłasza zawieszenie zajęć w styczniu ze względu na ekstremalne zimno: w jakich stanach to obowiązuje?

Do początek Do 2024 Mówiono, że Real Madryt Chciałbym porozmawiać matka Podrzędny '7„To był dopiero 1 stycznia, kiedy wyjeżdżał Wyświetla z Moc Do 15 dnijakby nie otrzymał odpowiedzi „Spalą to” Zapomną o tym, ale wydaje się, że wszystko jest jeszcze otwarte.