22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Marco Antonio Regil deklaruje, że jest zdrowy seksualnie, co to znaczy?

Marco Antonio Regil deklaruje, że jest zdrowy seksualnie, co to znaczy?

Marco Antonio Regil ogłosił we wtorek, że jest rozsądną osobą, co przykuło uwagę zwolenników; Tutaj powiemy ci, co to oznacza

W ten wtorek kierowca Marco Anthony Regal stał się trendem w sieciach społecznościowych Potem w programie „Ventaneando”, który prowadzi Patty Chappuisobjawiając się jako ostrożny.

Przez całą swoją karierę Marco Antonio Regel trzymał temat swojego życia uczuciowego z dala od mediów, To wywołało wiele plotek na temat jego tożsamości seksualnej przez kilka lat.

podczas wizyty w programie Telewizja Aztekówkierowca rozmawiał na różne tematy, jak nigdy wcześniej, czy to w pracy, czy prywatnie, z których jeden dotyczył jego matki, która miała trzy razy poronić przez Marco Antonio Regila.

Słynny dyrygent właśnie to ujawnił 15 lat Wygrał konkurs na lektora i po raz pierwszy brał udział w spotkaniu z mikrofonami, ale jak mówi, nie było łatwo dotrzeć do mediów, bo „Musiał rozbić kamień, żeby dostać się na swoje miejsce”.

Później Riegel wyjaśnił, że całe życie koncentrował się na pracy i opiece nad matką, a nie na ustatkowaniu się z partnerem. Powiedział nawet, że ma zamiar dotrzeć do ołtarza, ale to się nie zmaterializowało, ponieważ osoba, o której mowa, chciała, aby go zatrzymał.

Z drugiej strony, mimo celibatu, Riegel nie czuje się samotny. W rzeczywistości nazywa siebie zdrowym na umyśle.

„Kiedy widzę osobę pracującą nad sobą, medytującą, kierującą, czytającą, leczącą, wydaje mi się, że jest najbardziej atrakcyjną rzeczą na świecie i to już nie jest mój umysł, który już zaczyna dojrzewać, tylko mały człowieczek, kobieta, która pracuje nad sobą jest inna, jest to określenie, którego wielu nie zna nazywa się sapioseksualnością, sapio to umysł, każda mądra rozmowa mnie podnieca, lubię świadome kobiety, świadome przyjaciółmi, dzieląc się ze świadomymi ludźmi ”- przyznał Marco.

READ  W chwili, gdy Chris Rock przeprosił Willa Smitha

Co to znaczy być zdrowym na umyśle?

Według portalu „Psychologia i umysł”, Seksualny stoicyzm jest terminem popularnym w ostatnich latach i odnosi się do dwóch ważnych w życiu pojęć: Pociąg seksualny i zdolności poznawcze sprzyjające uczeniu się.

Artykuł stwierdza, że ​​ludzie zakochują się w osobach, które są dla nas nieznane lub nie znają się dobrze.

„Dlatego pociągają nas ludzie, którzy są złożeni, tacy, których nasze umysły nie mieszczą się w jednej rozmowie” — wyjaśnia.

Prowadzi to do poszukiwania możliwości, która może dostosować się do wielu kontekstów, to znaczy jest inteligentna i od której zaczynają się koncepcje pożądania seksualnego.

Mówi: „Sapiens czuje się stymulowany lub kwestionowany przez sposób myślenia drugiej osoby. Zasadniczo uważa inteligencję swojego partnera seksualnego za swoją najbardziej atrakcyjną cechę”.

mf