2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Reakcja Mayi Nazor na jej szczery film OnlyFans

Po kontrowersjach, które wywołały premierę Skandaliczne nagranie Karely Ruiz i klanu Santa FeI Maja Nazorbyły partner rapera, reakcja na ich portalach społecznościowych.

Maya wykorzystała swoje konto na Instagramie, by podesłać podpowiedź ojcu syna i modelce z Monterrey, która rzekomo była jej przyjaciółką w przeszłości.

Tak dla wszystkiego, co cię dodaje. Tak dla wszystkiego, co wypełnia twoją duszęnapisał Maya, który jest także twórcą treści na popularnej platformie Tylko fani.

Maya Nazor wysyła wskazówkę do klanu Santa Fe i Kary’ego Ruiza

Instagram

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu Karili Ruiz zaprzeczył przyjaźni z Mayą Nazor„Nie mam przyjaciół i wiadomo, tylko moi drodzy fani” – napisała kobieta z Monterrey na swoim koncie na Facebooku.

Karely Ruiz i Santa Fe Klan rozpoczynają współpracę na OnlyFans

Po opublikowaniu kilku kontrowersyjnych próbek w mediach społecznościowych, Karely Ruiz i Santa Fe Klan w końcu opublikowali szczery film na OnlyFans O którym wszyscy ciągle mówią.

Znajduje się około a Ekskluzywna zawartość Na wybiegu, który doprowadził młodą modelkę do sukcesu. Przeglądając wideo, możesz zobaczyć, jak para tańczy blisko, przytula się i całuje.

Ponadto ekskluzywna zawartość jest rozszerzeniem wideo Piosenka „Wiesz”. Że nagrali razem i że oficjalnie wydadzą w najbliższy czwartek 4 maja na wszystkich platformach muzycznych.


Karely Ruiz i Santa Fe Klan uruchamiają ekskluzywną zawartość tylko dla fanów.

Kary Ruiz i Santa Fe Clan stoją w łóżku

zeszły tydzień, Carly Ruiz i klan Santa Fe ponownie pojawili się razem. Widziano modelkę i rapera OnlyFans Bez ubrania iw łóżkuwięc wywołali nową kontrowersję.

Para pojawiła się na nowym zdjęciu opublikowanym na Instagramie. „jak bogaty jesteś”Carelli napisał na dole swojego posta na portalu społecznościowym, gdzie udostępnił tłumaczowi także inne zdjęcia „Ojos tumados”.

Od razu niektórzy internauci zaczęli kwestionować szczegóły odważnego zdjęcia, ale prawda jest taka, że ​​ta dwójka współpracowała przy piosence „You Know”.


Karely Ruiz i Santa Fe Klan publikują odważne, ekskluzywne treści na OnlyFans.

Maya Nazor i klan Santa Fe: więź, która ich łączy

1

Maya Nazor zaczęła tworzyć treści w mediach społecznościowych i przeskoczyła do OnlyFans.

2

Młoda kobieta poznała klan Santa Fe w połowie 2021 roku, kiedy rozpoczęli związek.

3

Do 2022 roku Maya Nazor i klan Santa Fe zostali rodzicami dziecka.

4

Jednak sprawy się nie potoczyły iw tym samym roku para ogłosiła separację.

5

Maya Nazor zareagowała na gorące treści opublikowane przez jej byłego chłopaka i Kary’ego Ruiza.

Przeczytaj także

READ  Pocałunek Kazuyi i Ruki podzielił tłum - Kudasai