29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

utrzymujący się negatywny wpływ na karierę Willa Smitha; Jego kolejny film został przełożony

napisałem w Sławny ten

W marcu br. Wyścig Will Smith odnotował nieoczekiwany zwrot popularności z zauważalnym negatywnym efektemI Cóż, tej samej nocy z jednego z najbardziej lubianych aktorów na widowni stał się jednym z najbardziej krytykowanych za reakcję na niefortunny żart z Chris Rock Na Oskarach 2022.

Największym problemem nie był wpływ, jaki miał jego publiczny wizerunek, ale to Skandal, który wybuchł po ciosie komika, przeciągnął wiele projektów, które aktor miał za drzwiami.Niektórzy doświadczyli anulowania, przerw lub pewnych modyfikacji.

Teraz kolejna konsekwencja leży wśród wszystkich problemów, jakie ma gwiazda „Księcia Rapu”, ponieważ według Variety, Will Smith Czeka ją opóźnienie jednego ze swoich najbardziej ambitnych projektów roku. To premiera „Emancypacji”Wyreżyserowany przez Antoine’a Fuqua, który miał pojawić się w drugiej połowie 2022 roku w Apple TV+, został przełożony i teraz jego los wydaje się niepewny.

Will Smith uderza Chrisa Rocka podczas rozdania Oskarów w 2022 roku.
Zdjęcie: zrzut ekranu

Pierwotny projekt powiedział, że będzie dostępny dla publiczności od września do listopada tego roku, ale Sytuacja osobista Smitha zmusiła do zmiany planów A teraz dostęp do platformy streamingowej został przełożony bez konkretnej daty na 2023 rok.

Film nie został jeszcze ukończony i miał kilka opóźnień, w tym zniszczenie niektórych planów zdjęciowych podczas przechodzenia przez Luizjanę huraganu Ida i przestojów spowodowanych pandemią.

„Emancypacja” jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami, które zapoczątkowały ostatnią kampanię na rzecz zniesienia niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych w XIX wieku. Główny bohater, „Peter”, grany przez Smitha, to mężczyzna, któremu udaje się uciec z typowej Luizjany posiadłości znanej jako plantacja, na której ludzie żyją i pracują jako niewolnicy.

Will Smith został ukarany przez Academy of Motion Picture Arts and Sciences za uderzenie Chrisa Rocka.
Obraz: Internet

Podążany przez bezwzględnych łowców nagród, udało mu się uciec i ostatecznie wstąpić w szeregi Armii Unii, która walczyła przeciwko siłom pro-niewolnictwa Południa podczas wojny domowej.

W tej chwili jedyny projekt Kowal To, co pozostało, to jego miejsce jako producenta wykonawczego „Bel-Air”, dramatu w sitcomie The Fresh Prince of Bel-Air, który służył jako platforma do sukcesu i popularności aktora, którego kariera jest teraz w niełasce.

READ  Umiera Bebeta Gomes, żona Hectora Suareza