18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Odmawiam przyznania się, że go nie szanowałem”.

„Odmawiam przyznania się, że go nie szanowałem”.

w ostatnich dniach, Juan Soler Widziane jeszcze w oku cyklonu zawstydzający moment w którym zagrał, w pełnym programie na żywo, z Monika Noguera. Wszystko wydarzyło się, gdy aktor telewizyjny chciał „pochlebić” nogom swojej partnerki i wygłosił niefortunny komentarz: „Powinny wyglądać świetnie na każdym ramieniu” – powiedział.

Słowa Solera nie tylko spowodowały wyraźny dyskomfort u kierowcy, ale także a fala krytyki W stronę Argentyńczyka, bo w mediach społecznościowych oskarżano go o macho i mizoginizm, a nawet znaleźli się tacy, którzy domagali się od niego przeprosin pięknej zielonookiej kobiety.

Jednak po kilku dniach milczenia, a przede wszystkim po odejściu z radia „Sale el Sol”, w którym dzielił się napisami z Moniką, prezenter postanowił również Wyjdź się bronić Ci, którzy go zaatakowali, potwierdzili, że nie chce uwierzyć, że molestował swoją byłą partnerkę.

Juan Soler i Monica Nogueira w „Sale el Sol”. foto: Instagram.

Przeczytaj także Christian Nodal już powiedział, jakie imię nada swojemu dziecku; Cazzu nie będzie szczęśliwy

W transmisji na żywo, którą zamieścił na swoim oficjalnym koncie na Instagramie, bohater „Locura de amor” tłumaczył, że to wszystko kwestia percepcji, ponieważ w jego czasach komentarze pod adresem Noguery były ogromnym komplementem: „Pochodzę z innej epoki , z innym rodzajem informacji.” , edukacji; gdzie mówimy rzeczy w bardzo rustykalny, bezpośredni, bardzo szczery sposób, bez uprzedzeń.

Soler ubolewał również, że uprzedzenia i zazdrość ludzi wywołały tak wielkie poruszenie; Nawet mężczyzna, który tak szanuje płeć żeńską, powiedział sobie: „Żyjemy z bardzo cienką skórą, w społeczeństwie, które zazdrości i generuje wiele niechęci. To, co powiedziałem, było bukoliczne, ale nie było to z intencją braku szacunku. w rzeczywistości bardzo szanuję kobiety i bardzo szanuję instytucję pary. ”„.

Wreszcie Argentyńczyk dał jasno do zrozumienia, że ​​nie przyzna się do braku szacunku i był zdecydowany wskazać, że będzie to ostatni raz, kiedy poruszy ten temat: „Odmawiam przyznania się, że go nie szanowałem, ponieważ tak nie było. Niestety, to żart, że ludzka skóra jest cienka” – podsumował.

READ  Książę Karol codziennie odwiedza królową, która martwi się o jej zdrowie

Po swoim niefortunnym komentarzu Juan Soler pożegnał się z poranną gazetą, w której pracował przez dwa lata; Wielu twierdziło, że jego nagłe odejście było spowodowane brakiem szacunku dla Noguery, jednak w tym samym filmie główny mężczyzna ujawnił prawdziwe motywy z jego nieobecności.

Jak powiedział, cokolwiek spekulowano, nie mogło być dalsze od rzeczywistości, bo został zmuszony do rezygnacji, ale ze względu na Powody do pracy. A mianowicie, że do jego drzwi przyszły dwa ważne projekty, którym nie mógł odmówić i zatrzymałyby go bez możliwości poświęcenia programowi czasu, na jaki zasługuje.

„Opuściłem program, ponieważ w niedzielę jadę do Guadalajary i mam zamiar zrobić kontrowersyjny film. To prawdziwy problem, ale teraz jest fikcyjny. Moja postać trafiła do organów ścigania i byłem szczęśliwy, mogąc ją zaakceptować to i cóż, to jeden z powodów”.

Oprócz filmu aktor zgodził się zagrać w nowym serialu dla Televisy, stacji telewizyjnej, z którą był związany przez większość swojej kariery, ale powiedział, że jest bardzo wdzięczny za rozwój i naukę, jaką zdobył w swoim czasie jako aktor. zastępy niebieskie.

Przeczytaj także Jorge „El Burro” Van Ranken, przed „Members On Air”: „Wbiegli na mnie w przejściu Televisa San Ángel”