22 lutego, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Liga MX: America i Tigres pokazują swoją „wartość” w pierwszym meczu ligi

Liga MX: America i Tigres pokazują swoją „wartość” w pierwszym meczu ligi

Aguilas i studenci uniwersytetu pokazali swoją siłę i wykorzystali swój zespół, aby jako goście odnieść ważne zwycięstwa

Tygrysy I Ameryka Udało im się wygrać pierwszy mecz półfinału Apertury 2023, odpowiednio przeciwko Pumas i Atlético San Luis, pokazując swoją siłę, w dużej mierze wynikającą z inwestycji, co plasuje ich na pozycji dwóch z czterech najdroższych drużyn w Liga MX.

Pomimo tego, że Monterrey zatrudniło w tym sezonie Sergio Canalesa, Ameryka pozostaje najcenniejszą drużyną ligi meksykańskiej.

Jak wynika z informacji dostępnych na stronie Transfermarkt, transfer Hiszpana pomógł Rayadosowi awansować z czwartego na drugie miejsce w tej kategorii w lidze meksykańskiej, po wyprzedzeniu Tigres i Chivas.

Przed przybyciem Canalesa Monterrey zajmowało czwarte miejsce wśród najdroższych drużyn ligi hiszpańskiej z wartością 71,6 mln dolarów, wyprzedzając Tigres (74,2 mln dolarów), Chivas (74,8 mln dolarów) i América (92,8 mln dolarów). ).

Sergio Canales przybył do meksykańskiego futbolu i od razu został uznany za najcenniejszego zawodnika Liga MX z kwotą 13 milionów dolarów, co pomogło Monterrey podnieść wycenę ich zespołu i obecnie jest warte 89,5 miliona dolarów.

Pojawiają się za Sergio Canalesem Juliana Quiñonesa (Ameryka) i Fernando Gurriarana (Tigres) za najcenniejszych piłkarzy, a każdy z nich wart jest 9,6 mln dolarów i jest o krok od finału.

Przybycie Sergio Canalesa uczyniło Monterrey drugą najcenniejszą drużyną meksykańskiej piłki nożnej, ustępując jedynie drużynie Team América wartej 94,4 miliona dolarów.

W miarę jak Monterrey awansuje w tabeli najcenniejszych drużyn, Chivas i Tigres spadają odpowiednio na trzecie i czwarte miejsce. Cena Świętego Stada wynosi 75,8 miliona dolarów, w porównaniu do 67,1 miliona dolarów posiadanych przez zespół Nuevo Leon.

Na przeciwnym biegunie wspomnianej tabeli Puebla jawi się jako najmniej wartościowa drużyna Liga MX. La Franja wyceniona jest na 21,3 mln dolarów, Querétaro na 21,9 mln dolarów, a Necaxa na 29,8 mln dolarów.

READ  Franck Poli zamierza dołączyć do Atletico San Luis na turnieju Clausura w 2024 roku