30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fernando Alonso napad złości, uderzyłeś w jego samochód!

Meksyk /

Fernando Alonso To był świetny występ w kwalifikacjach w Circuit Gilles Villeneuvebył tuż za nim Max Verstappen, co wywołało entuzjazm Hiszpana, który w ubiegłą niedzielę zajął podium; Tak się jednak nie stało, więc nie mógł zapobiec napadom złości.

W pierwszym rzędzie Grand Prix Kanadytak jest w przypadku Alpy Mógł mieć aspiracje, ale to nie był dobry wyścig i za wyprzedzanie został ukarany; Zajął dziewiąte miejsce z zaledwie dwoma punktami.

Biorąc pod uwagę, że kiedy jeszcze prowadził, Alonso wpadł w napad złości, który zmusił go do zderzenia z pięściami kierownicy; On był bardzo zły.

Hiszpan, który miał 32 zwycięstwa, 98 podium i 22 pozycje z przodu, próbował się uspokoić, gdy wygłaszał swoje komentarze.

„Myślę, że w ten weekend zasłużyliśmy na wynik lepszy niż dziewięć, ale nadal dobrze jest, aby oba samochody zdobyły punkty na koniec. To rozczarowujące, zwłaszcza po sobotnim występie, ale teraz jedziemy na Silverstone, gdzie spróbujemy pokonać naszą niezawodność i zdobyć więcej problemów” – powiedział.

The strategia alpejska Nie pomogło mu to uchronić go przed atakami Valtteri Bottaswięc musiał dokonać zmian kierunku, które kosztowały go pięciosekundową karę.

„Nie możesz kontrolować szczęścia, ale niezawodność bolidu 14 powinna być lepsza” – powiedział Alonso.

READ  Poinformowano, że „Al-Mansi” autorstwa „Tata” Martino dla reprezentacji Meksyku na koniec kwalifikacji CONCACAF