25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Javier Alarcón eksplodował po wyśmiewaniu Paco Villi z powodu jego wyglądu po walce z rakiem

Javier Alarcón eksplodował po wyśmiewaniu Paco Villi z powodu jego wyglądu po walce z rakiem

Javier Alarcon wyraził ubolewanie, że internauci naśmiewali się ze zdrowia Paco Villi, który toczy walkę z rakiem (IG/ @javier_alarcon_g// X @elpodcastdlm)

Najnowsze pojawienie się Willa Paco Wywołał zaniepokojenie opinii publicznej wśród swoich zwolenników, historyka Ty chciałbyś Odszedł od transmisji po tym, jak doniesiono, że ma zmierzyć się z A bitwa Przeciwko niemu rak. Choć nie chce zdradzać więcej szczegółów na ten temat Stan zdrowiaJego wygląd fizyczny wywołał serię komentarzy wśród jego obserwujących, zwłaszcza w mediach społecznościowych.

Choć zdecydowana większość wyraziła pełne poparcie, inni wykorzystali sytuację, aby wywołać serię sarkazmów i żartów na ten temat. Stan zdrowia Od komentatora sportowego. Sytuację tę wywołał komentator Javier Alarcón szczególniewybuchnie przeciwko tym internautom.

Za pośrednictwem portalu społecznościowego X (Twitter) Alarcón skierował obelgi i głośne sformułowania pod adresem tych, którzy naśmiewali się z Paco Villi. Choć swoją wiadomością miał zamiar współczuć koledze, użytkownicy sieci wyrazili ubolewanie z powodu sposobu, w jaki analityk ją odebrał. szczególnie Wyraził siebie.

Oto jak Paco Villa ponownie pojawił się w podcaście, co zaniepokoiło jego obserwujących (X/ @elpodcastdlm)

Również fan Niebieski krzyż Potępiła to, że sieci kpiły z wyglądu Paco Villi i dlatego zaczął on życzyć zła tym, którzy obrazili stan zdrowia historyka. Ty chciałbyś„Ci ludzie nie zasługują na mniej” – stwierdził dziennikarz sportowy.

To jedno ze zła, którego pragnął Javiera Alarcona Ci, którzy byli wyśmiewani Willa Paco Podkreślił „śmierć”, a ton jego postu zaniepokoił jego obserwujących w Internecie. Oto, co analityk sportowy napisał na swojej oficjalnej stronie:

„Wszystkim, którzy naśmiewają się z raka Paco Villi, życzę z całego serca, aby umrzeli przez utonięcie lub spalenie. Z całego serca. Nie zasługują na nic innego”.

Taką wiadomość przekazał Javier Alarcon na temat Paco Villi (X/ @Javier_Alarcon_)

Choć niektórzy zgodzili się ze stanowiskiem poprzedniego komentatora Obraz telewizyjnyInni odrzucali jego pogląd i prosili, aby był ostrożny w tym, co wyraża.

READ  Wynik minuta po minucie i wynik meczu ligi hiszpańskiej

„Nie można odpowiadać na przestępstwa większą liczbą przestępstw”.Uważaj o co prosisz, Javiera. „Wszystko wraca”, „Jesteś za stary na dziewczęce napady złości” i „Nie ma nic złego w denerwowaniu się, laleczko, ale uważaj, czego sobie życzysz, żeby nie cierpieć ani ty, ani żadne z twoich dzieci To.” „Widzisz, mówią, że dzieci zawsze płacą” – brzmiały niektóre z odpowiedzi, jakie otrzymał.

Historyk podczas Mundialu w Katarze 2022 Ty chciałbyś Przestań brać udział w transmisji TelewizjaNagle przestał opowiadać o grach i uczestniczyć w tabelach analitycznych. Później zamieścił w mediach społecznościowych informację, że ma raka.

Komentator sportowy opowiedział, jak dowiedział się o swojej diagnozie.

Nie podając rodzaju nowotworu, na jaki cierpiał, po prostu wyjaśnił, że jest to A Agresywny rak.Nie wyjaśnił też, na jakim etapie jest choroba, wyjaśniając jedynie, że od tego momentu będzie przechodził chemioterapię i przez jakiś czas będzie trzymał się z dala od blasku reflektorów, aby priorytetowo traktować swoje zdrowie.

Wyjaśnił: „Przechodziłem leczenie z powodu agresywnego i zaawansowanego nowotworu, który wykryto podczas mistrzostw świata w Katarze”.

Villa przestała pojawiać się w narracjach Chapultepec TV do końca 2022 roku, a do maja 2023 roku ponownie pojawiła się w Chapultepec TV. Ty chciałbyś Do ćwierćfinału Clausury 2023. Potem przestał występować; Ostatnim razem, gdy pojawił się w telewizji, w wyniku zabiegu wyglądał szczuplej i miał mniej włosów.

To było w kwietniu 2023 roku, kiedy podzielił się wiadomością o zaawansowanej diagnozie raka. Prawie rok po leczeniu Paco Villa kontynuuje walkę, choć jego stan wydaje się pogarszać z powodu leków, nadal uczestniczy w tabelach analiz piłkarskich w mediach społecznościowych głoska bezdźwięczna. sieci.