18 maja, 2024

O której godzinie i gdzie mogę obejrzeć wyścigi sprintowe i kwalifikacyjne?

Pomimo zmian na torze i trudności w przyzwyczajeniu się do miękkich opon, Maxa Verstappena Pokaż dlaczego jest trzykrotnym mistrzem Formuła 1 W klasyfikacji sprinterskiej zajął pierwsze miejsce Grand Prix Miami.

Choć był to wyścig krótki, Holender po raz pierwszy na Florydzie zdobył pole position. Charlesa Leclerca W 2022 r. i Sergio „Chico” Pereza W 2023 roku byli to dwaj kierowcy, którzy w dwóch poprzednich edycjach tego wyścigu zajęli pierwsze miejsca w kwalifikacjach.

Konkretnie kierowca Monako i Meksykanin w rzutach karnych ukończyli wyścig za Verstappenem, a teraz będą próbowali wyzwać go na pojedynek o zwycięstwo w pierwszym wyścigu weekendu. W przypadku kierowcy Ferrari okazało się, że ledwo był w stanie przetestować swój samochód na wolnych treningach, gdyż samochód obrócił się i był zmuszony wycofać się z wyścigu. Mimo to w SQ3 był na tyle szybki, że dogonił kierowcę Red Bulla o jedną dziesiątą.

Z kolei Pérez Mendoza, po tym jak w SQ1 znajdował się na samym dole rankingów, poprawił się na tyle, że znalazł się w pierwszej trójce. Wyzwaniem teraz dla zawodnika z Guadalajary jest szybkie pokonanie Leclerca, aby nie pozostać daleko w tyle i nie aspirować do walki z Verstappenem. Wygrać, a potem spróbować powtórzyć pole wywalczone w zeszłym roku.

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć szybkość i jakość wyścigów podczas GP Miami?

• Data: sobota, 4 maja
  • Harmonogram sprintu: 10:00-11:00 (czasu środkowego Meksyku)
  • Harmonogram jakości: 14:00 – 15:00
  • Transmisja: Fox Sports/F1TV

Możesz być także zainteresowany: Czy będziesz kontynuować współpracę z Red Bullem? Chico Perez o możliwym przedłużeniu: „Wszystko jest opcją”

READ  Dzień, w którym obudził się leżąc na ulicy na Teneryfie i inne jego afery alkoholowe (zdjęcia) - Fox Sports