25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Nahuel Guzman zostanie ukarany historyczną grzywną po incydencie z laserem w Clasico Reggio

Nahuel Guzman zostanie ukarany historyczną grzywną po incydencie z laserem w Clasico Reggio

On Królewski klasyk Wywołało to ogromne kontrowersje po trzybramkowym remisie na Gigante d'Acero, a jedną z rzeczy, która wywołała najwięcej szumu w mediach społecznościowych, było to, że Nahuela Guzmanaktóry został schwytany w połowie meczu ze stanowiska drużyny gości, przeszkadzał mu laser Estebana AndradyBramkarz Rayadosu.

Po niefortunnych działaniach argentyńskiego bramkarza Alejandro Gomez, dyrektor wydawniczy w RÉCORD, był w stanie to potwierdzić. Nahuela Guzmana Otrzyma jedną z najwyższych kar przewidzianych w wewnętrznych przepisach, pomimo przeprosin złożonych przez niego i Tygrysy na portalach społecznościowych.

Na chwilę obecną nie jest znana dokładna wysokość kary, jaką Nahuel Guzman będzie musiał zapłacić, ale w ramach Regulaminu karnego FMF art. 22 ust. H) stwierdza się, że za wykonywanie gestów lub gestów godzących w honor współpracowników lub członków FMF kara wynosi 10 tys. UMA, co stanowi równowartość ponad 896 tys. peso meksykańskich, zatem kara nałożona na Guzmána może być zbliżona do wspomnianej kwoty.

Możesz być także zainteresowany: Panel sędziowski wyjaśnia, dlaczego rzut karny nie został rozstrzygnięty na korzyść Tolucy

Jak dotąd Meksykańska Liga Piłki Nożnej, Meksykańska Federacja Piłki Nożnej i Komisja Dyscyplinarna nie wydały oświadczenia w sprawie kary i/lub sankcji, jakie otrzyma bramkarz Cats, ale oczekuje się, że oficjalne rozwiązanie incydentu zostanie osiągnięte w następne kilka godzin. Co wydarzyło się w Reggio Classico.

READ  Co znaczy Inter Miami vs. Nashville SC na żywo z finału Pucharu Ligi? | międzynarodowa piłka nożna