25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Martinoli uważa porażkę Tolucy za „śmieszną”.  Ameryka

Martinoli uważa porażkę Tolucy za „śmieszną”. Ameryka

W sobotę odbył się mecz pomiędzy liderami Ligi Finałowej 2024 Liga Meksykańska Na stadionie Azteca, gdzie Ameryka Wyjaśnił, że różnica jest duża i wygrał 5:1 Toluca Przejęcie ogólnego przywództwa w mistrzostwach, co wcale nie poszło dobrze Christiana Martinoliego.

historyk Telewizja Azteka Jest także wielkim fanem Czerwonych Diabłów i orędownikiem „antyamerykanizmu”, dlatego od razu na portalach społecznościowych wypowiedział się na temat tego, co wydarzyło się w Pomnik Świętej Urszuligdyż na boisku spodziewano się bardziej wyrównanego pojedynku, gdyż obie drużyny przystąpiły do ​​meczu z remisem punktowym.

Martinoli Korzystał ze swojej platformy cyfrowej i pisał na niej Renato Paiva.

Dla analityka stacji telewizyjnej Ajusco, meksykański program wcześniej Ameryka I wyeliminuj kilka miesięcy temu w Puchar Mistrzów CONCACAF Przeciwko niemu Herediano Z Kostaryki poprawił pozostałe dobre występy Tolucy, dzięki czemu zajął pierwsze miejsce w lidze meksykańskiej.

„Dzisiejsze kpiny i wyśmiewanie Herediano postawiły (Renato) Paivę w bardzo złej sytuacji, mimo że ogólne liczby przemawiają na jego korzyść”.

Jak amerykańscy fani zareagowali na Martinoli?

Zgodnie z oczekiwaniami, po tym skandalicznym wyniku, kibice Coppy „odlecieli”. Martinoli Kiedy w komentarzach do swojego wpisu kpił z wyniku, jaki uzyskał, przypomniał sobie odcinek, w którym komentator powiedział, że jest publiczność Orły Wyszli z kanałów.

Pomimo silnej czerwonej katastrofy, Toluca Zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, ma najlepszy atak w zawodach i plasuje się w rankingu lekkoatletycznym LigaW meczach finałowych turnieju zasadniczego będą więc chcieli zakończyć sezon na jak najlepszej pozycji dla seniorskiej drużyny.

READ  Gracz, który zostanie z Santiago Solari po wielu wzlotach i upadkach