23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Google uruchomiło stronę logowania w Meksyku i na całym świecie, ponieważ – nie oszukujmy się – stara strona była dość brzydka

Google uruchomiło stronę logowania w Meksyku i na całym świecie, ponieważ – nie oszukujmy się – stara strona była dość brzydka

Google Aktualizuje Twoją stronę logowaniadostosowując interfejs do Material Design, stylu projektowania, który firma tworzy od 2014 roku, i zmieniając wygląd, aby był „Bardziej rozwinięty„.

według Firmie, zmiana ta dotyczy jedynie wyglądu wizualnego i nie ma wpływu na funkcjonalność. Dlatego proces logowania Nie dotyczyUżytkownicy nadal będą musieli podać swój adres e-mail i hasło.

W Twoja strona wsparciaGoogle wyjaśnia, że ​​nowa strona logowania Pasuje do każdego typu ekranuw tym wielkoformatowe lub panoramiczne.

Zaimplementuj tę aktualizację Będzie widoczny na wszystkich urządzeniachCzy to na komputerach, telefonach czy tabletach. Będzie się wyświetlać w taki sam sposób jak poprzednio, gdy zalogujesz się do aplikacji lub usługi Google z przeglądarki takiej jak Chrome.

Warto to jednak podkreślić Jeśli używasz starszej wersji przeglądarkistary interfejs może być nadal widoczny.

Jak uzyskać nowy interfejs logowania

Ta zmiana będzie dotyczyć wszystkich użytkowników i nie można z niej zrezygnować. Dlatego zmiana będzie automatycznie widoczna dla obu Na kontach Google Workspace i na kontach osobistych.

Wdrożenie nowego interfejsu będzie dla użytkowników stopniowe, Od 21 lutego 2024 r. do 4 marca 2024 rOznacza to, że do otrzymania poprawki na rachunkach upłynie okres 15 dni.

READ  Tutaj mamy pierwszy smartwatch Casio