18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Fani wierzą, że w The Dangers in My Heart rzeczywiście było coś pysznego – Kudasai

Fani wierzą, że w The Dangers in My Heart rzeczywiście było coś pysznego – Kudasai

Jak już wspomnieliśmy w poprzednich artykułach, ostatni rozwój mangi Niebezpieczeństwa w moim sercu (Boku no Kokoro nie Yabai Yatsu) przyciągnęła uwagę ze względu na szybki postęp pomiędzy relacjami pomiędzy Anna Yamada i Kyotaro Ichikawa. Ponieważ oficjalnie się spotykają i odbył się ich pierwszy pocałunek, wydaje się, że autor chce doprowadzić sprawy do takiego poziomu, że wydaje się, że wkrótce nie będą mieli „szacunku”.

Dlatego też fani nie mieli większych wątpliwości, kiedy wreszcie pojawiły się rzekome przecieki kolejnego rozdziału, pokazujące, że Ishikawa i Yamada byli już w związkach. Używanie prezerwatywy, którą Ishikawa znalazł w domu, w którym oboje przebywają w towarzystwie kilku przyjaciół w ramach „Akcji Piekielnego Obozu”.

Niebezpieczeństwa w moim sercu

Wyciek z pewnością stał się powodem do radości dla fanów, którzy szybko pochwalili rozwój głównego bohatera i niezwykły postęp w jego związku z Anną Yamadą. Mimo że byli jeszcze nastolatkami, udało im się zajść dalej niż wiele związków we współczesnych komediach romantycznych, jak np Kanojo, Okarishimasu Również Lalka Sono Basic Wa Koi Wo Soroponieważ nawet para nie została stworzona jako taka.

Niestety, wydaje się, że od tego czasu fani nie prowadzili zbyt wielu badań To, co zostało im przedstawione jako rzekomy wyciek następnego rozdziału, w rzeczywistości jest niedawno opublikowanym hentai doujinshi (Przynajmniej na najpopularniejszej stronie, o której wszyscy wiedzą). Doujinshi zatytułowany „Sasuitaichi, Sasuitae (475068)„I on to napisał Yamas Zainprzedstawia historię łączącą dwójkę bohaterów w relacje, a ostatnia strona to ta, którą niektóre strony na Facebooku udostępniają jako „rzekomy wyciek”.

Niestety, na Facebooku istnieje wiele stron, które chcąc zyskać kilka lajków kosztem rozgłosu, udostępniają fałszywe dane w celu wywołania szumu i oszukania fanów danej marki. Zawsze najlepiej jest skonsultować się z więcej niż jednym źródłem i zakwestionować wszelkie przecieki (zwłaszcza jeśli dotyczą seksu), ponieważ branża hentai jest tak duża i różnorodna, że ​​nawet Google nie może bezpośrednio znaleźć doujinshi, skąd pochodzi fałszywy wyciek.

READ  Manga shikimori to nie tylko ślicznotka, która wkrótce się skończy – Kodasai

©桜井のりお(秋田書店)/僕ヤバ製作委員会