3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Esmeralda Ugalde wyznacza trendy dzięki najbardziej stylowemu dwuczęściowemu kostiumowi kąpielowemu w tym sezonie

Esmeralda Ugalde wyznacza trendy dzięki najbardziej stylowemu dwuczęściowemu kostiumowi kąpielowemu w tym sezonie

Nie jest to dla nikogo tajemnicą Esmeralda Ugalde Jest jedną z najbardziej lubianych prezenterek porannego programu telewizyjnego Azteca, nie tylko ze względu na swój niesamowity talent komunikacyjny, ale także ze względu na wyrazistą charyzmę i organiczny sposób narzucania mody, ponieważ nie boi się podejmować ryzyka, gdy przychodzi do mody. Rób rzeczy, które odmienią Twoje zdjęcie profilowe.

Esmeralda Ugalde Gonzalez Znana jest także jako siostra piosenkarki Any Bárbara, choć popularność zyskała także dzięki występowi w reality show „La Academia” w 2010 roku, gdzie uplasowała się na pierwszym miejscu i od tego momentu jej kariera nie przestała się rozwijać aż do przeszła do meksykańskiej telewizji.

Esmeralda Ugalde pozuje. Źródło: Instagram

Instagrama Jest to platforma, z której najlepiej korzysta prowadząca „Venga la Joy Weekend”, ponieważ zyskała już na niej milion obserwujących i została okrzyknięta megainfluencerką. Dzięki upalnemu lecie Meksykanka zachwyciła nas bardzo odważnymi plażowymi stylizacjami, które zapadają w pamięć wszystkim.

Esmeralda Ugalde zadziwiła Instagram swoim fenomenalnym kostiumem kąpielowym

Esmeralda Ugalde Ukradła wszystkie pochwały, udostępniając zdjęcia za pośrednictwem swojego konta w aparacie, na których wyzywająco pozowała w oszałamiającym wielobarwnym kostiumie kąpielowym, który podkreślił jej oszałamiającą sylwetkę i oczywiście niesamowitą opaleniznę, którą osiągnęła przez te wszystkie upalne dni.

Esmeralda Ugalde pozuje. Źródło: Instagram

To są dwa zdjęcia gdzie Ugalde Pojawia się całym ciałem w tej czerwonej sukience z żółto-pomarańczowymi detalami i kremowym sarongu, którym zakryła nogi, co nie przeszkodziło tysiącom internautów w lajkowaniu jej lub komentowaniu w celu wyjaśnienia tego, co przekazuje do nich codziennie.

Czytaj:

Ogniste czerwone bikini, którym Esmeralda Ugalde zapoczątkowała letni trend 2023 | zdjęcia

Esmeralda Ugalde prezentuje najbardziej stylowy strój kąpielowy z basenu