9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Luis Miguel i rzekoma kradzież tożsamości, która ożywia plotki

Luis Miguel i rzekoma kradzież tożsamości, która ożywia plotki

Oraz poprzez sieci społecznościowe a Nowe zdjęcie ożywiło pogłoski o kradzieży tożsamości Luisa Miguela. Przypomnijmy, że po rozpoczęciu jego trasy koncertowej w 2023 roku pojawiło się wiele spekulacji na temat obecności rzekomych duetów, które zamiast Louismi wyszły na scenę.

Wraz z upływem koncertów piosenkarki w Argentynie, Chile i Stanach Zjednoczonych plotka ta ucichła, ale teraz nowe zdjęcie ożywiło dyskusje na temat jego autentyczności, sugerując, że „El Sol de México” będzie miał dublet w swoje 100-lecie. przez resztę swojej wycieczki.

Na zdjęciu tłumaczka filmu „La Bikina” obok reżysera Bretta RatneraW czymś, co wygląda na elegancką restaurację i dobrze się bawią, ponieważ oboje wyglądają na szczęśliwych.

Luisa Miguela i reżysera Bretta Ratnera

Instagrama

Jednak tym, co przykuło uwagę internautów, była twarz Luisa MiguelaPonieważ w przeciwieństwie do zdjęć, które pojawiają się w ich oficjalnych sieciach społecznościowych, to Nie ma żadnych wykończeń i widać jego linie wyrazu..

Za dużo tego Fotografia To dowód na to, że Luisa Miguela zastępuje ktoś inny, bo podobno nie wygląda jak artysta, którego widzieli w 2018 roku, kiedy odbywał swoje ostatnie międzynarodowe tournée: „To nie jest Luis Miguel”.„Nadal uważasz, że to prawdziwy Luis Miguel?”, „To nie jest Luisme, wybacz” – to niektóre z komentarzy, które można przeczytać pod zdjęciem.

Kilka lat temu Luis Miguel był przesłuchiwany w tej sprawie w Argentynie: „Przyzwyczaiłem się do tego, nie jest to pierwszy raz, to część tego. Na początku mnie to dotknęło, bo powiedziałem: Dlaczego oni mówią coś tak mocny?” Z biegiem czasu i lat staje się silniejszy„Zdajesz sobie sprawę, że to coś z tego samego medium” – oświadczyła 53-letnia piosenkarka.

READ  Bilety Santander na Luis Miguel Tour 2023 w Meksyku: ogólna wyprzedaż, ceny i nowe terminy zakupu biletów na koncerty | Super bilety | Arena CDMX | Monterey | Guadalajara | Aguascalientes | Wskazówki | mx | Meksyk

Luisa Miguela zamroziłaby reakcja Palomy Cuevas, gdy poprosiła go o rękę

Luis Miguel przeżył niespodziankę swojego życia, gdy podarował pierścionek zaręczynowy Palomie CuevasJego obecna dziewczyna. Według hiszpańskiego programu telewizyjnego „A teraz Sonsoles” para rozmawiała już o ślubie, ale piosenkarz nie spodziewał się takiej odpowiedzi od swojego partnera.

Hiszpańska dziennikarka Paloma Garcia Pelayo powiedziała wyłącznie programowi, że projektantka mody jest bardzo szczęśliwa, uważa jednak, że to nieodpowiedni czas na ślub, bo woli, aby jej związek stał się solidniejszy i bardziej dojrzały.

„Pełna informacja jest taka, że ​​rozmawiali o ślubie, ale Paloma ma swoje priorytety. Wolałby trochę poczekać, chce, żeby wszystko się uspokoiło i żeby to nowe życie lepiej się ułożyło, zwłaszcza z myślą o rodzinie. Zatem Tak, ale nie w tej chwili„, wyraził Pelayo.


Teraz się to mówi Luis Miguel i Paloma Cuevas mieszkają osobnoPonieważ ona jest w pełni zaangażowana w sprawy szkolne swoich córek, które mieszka z nią w Hiszpanii, podczas gdy on podróżuje po całym świecie w ramach swojej trasy koncertowej w 2023 roku, która zakończyła się pełnym sukcesem.

Przeczytaj także