18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ari Borovoy i Arlette Kalach rozwiedli się po ponad 12 latach szczęśliwego małżeństwa

Ari Borovoy i Arlette Kalach rozwiedli się po ponad 12 latach szczęśliwego małżeństwa

Piosenkarz i producent muzyczny Ari Borowoj I Arlette Kalach Ogłosili to w czwartek Rozwód Po ponad 12 latach małżeństwa i urodzeniu 4 dzieci. Biznesmen potwierdził ogólnopolskim mediom, że przez kilka tygodni mieszkał z dala od domu, ale ostatecznie pogodził się z matką swoich dzieci.

Podczas wywiadu w programie Słońce wschodzi, Ari Borowoj Opowiadał szczegółowo o swoim najnowszym projekcie muzycznym „90’s Pop Tour”, gdy zapytano go o swoje małżeństwo i obecną sytuację z partnerką. Arie Borovoy najwyraźniej odetchnął z ulgą i odpowiedział gospodarzom, że kilka tygodni temu nie mieszkał już w tym samym domu, co jego była partnerka Arlette Kalach.

za więcej niż 12 lat szczęśliwego małżeństwa, Ari Borovoy i Arlette Kalach Założyli rodzinę z czwórką dzieci: Lucianą (2013), Reginą (2014), Eliasem (2017) i Milą (2020).

Zdjęcie: Instagram @ariborovoy

Arie Borovoy i Arlette Kalach nie mieszkają już razem

Ari Borowoj, 44 lataPrezenterom programu Sala El Sol wyjaśnił, że jakiś czas temu za obopólną zgodą rozstał się z partnerką i udało nam się zakończyć sprawę w zdrowy sposób, bez szkody dla rodziny.

„Z Arlette wszystko w porządku, z dziećmi wszystko w porządku, ze mną wszystko w porządku, zawsze rozmawiają ze sobą jasno i są zadowoleni ze wszystkiego” – powiedziała Ari.

Zdjęcie: Instagram @ariborovoy

Ari Borovoy i Arlette Kalach Ich historia miłosna rozpoczęła się w 2009 roku, kiedy się poznali i po prawie dwóch latach spotykania się i poznania jako przyjaciele postanowili pobrać się 15 stycznia 2011 roku podczas pięknej żydowskiej ceremonii. Na przyjęciu dla par przybyły czołowe gwiazdy, aby się spotkać i cieszyć chwilą, a także były wśród gości Koledzy z OV7Aktorka Anahi i jej koleżanka z RBD Dulce Maria, a także Paula Nunez i Marimar Vega należą do innych znanych przyjaciół pary.

Była żona Ariego Borovoya Należy do pięknej rodziny składającej się z trzech sióstr, a jej rodzice są zaangażowani w świat projektowania tekstyliów. Arlette Kalach Studiował projektowanie graficzne na Uniwersytecie Iberoamerykańskim.

READ  „Sprawiedliwość zawsze się pojawia”: Daniela Castro odwiedza sklep, w którym została aresztowana za kradzież cztery lata temu

Czytaj:

Kobieta burzy swój dom, aby uniemożliwić swojemu zdradzającemu byłemu mężowi jego utrzymanie: „Kosztowało mnie to wysiłku”.