3 lipca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Seria The Last King: Juan Osorio wznawia oskarżenia o wykorzystywanie seksualne wobec Vicente Fernandez

Lupita Castro potwierdził, że Vicente Fernandez wykorzystał swoje wpływy, aby ukryć swoje oskarżenia o napaść na tle seksualnym (zdjęcie: Cuartoscuro/Lupita Castro Entertainment)

Drugi sezon serialu Timo Ray El Hijo del Pueblo, gdzie życie Vicente Fernandezna podstawie nieautoryzowanej książki rodziny meksykańskiego tłumacza, Nadal wzbudza kontrowersje z powodu potężnych obrazów, które tworzy.

W tym sensie przypomnieli sobie wywiad, jakiego legendarny tłumacz udzielił aktorce, w którym pracowali Ćwiczenie pamięci o kobietach, które były częścią życia Vicente.

Niezwykłe jest jednak to, że po wymienieniu różnych imion, nazwali kobietę „ofiarą”. To Lupita Castro, piosenkarka z zespołu muzycznego Charro de Huentitán.który wskazał, że była ofiarą rzekomego wykorzystywania seksualnego, gdy była jeszcze nieletnia.

Według relacji Castro, dziennikarki Olgi Warnat, wydarzenia miały miejsce Kiedy piosenkarka miała 17 latpodczas gdy Charro de Huentitan był od niej o około 20 lat starszy.

(Zdjęcie: Instagram / @elultimoreymx)
(Zdjęcie: Instagram / @elultimoreymx)

Podobno spotkali się, kiedy pracowali w Siempre en Domingo, kiedy Lupita została poproszona o dołączenie do zespołu, a ponieważ jej kariera mogła wystartować w ogromny sposób, Jej rodzice zgodzili się oprócz towarzyszenia jej we wszystkich przedstawieniach.

Potwierdził jednak, że pewnego dnia jego rodzice zniknęli i Tłumacz skorzystał z okazji, aby podać mu napój alkoholowy Od razu poczułem się źle. Wtedy to był Fernandez Podobno ją maltretował.

Sprawa powstała, gdy Lupita Castro zaczęła pisać książkę zawierającą wszystkie wspomnienia z całej swojej kariery. Poprzez Tik Tok potwierdziła, że ​​z powodu tych scenariuszy udzieliła wywiadu amerykańskiej stacji telewizyjnej, ale efekty Vicente Fernandez ocenzurował to nagranie.

Ponieważ jestem tutaj. Chcę powiedzieć prawdę. Ważne nie jest, dlaczego tak długo milczałeś. Najważniejsze, dlaczego to zrobił. Mam dane i daty i wszystko. Wiele wycierpiałem, wiele lat zachowywania spokoju, ale już nie. Już nie będę milczeć. Mam też moc, moc Boga, moc słowa i to małe narzędzie [el celular]. Dziękuję. do zobaczenia wkrótce

Lupita Castro oskarżyła Vicente Fernandeza o nękanie przez Tik Tok (Zdjęcie: FILE)
Lupita Castro oskarżyła Vicente Fernandeza o nękanie przez Tik Tok (Zdjęcie: FILE)

Chociaż Lupita Castro twierdziła, że ​​cierpiała z powodu domniemanego nadużycia przez ponad 40 lat w milczeniu, w tym czasie przyznała, że ​​nie domaga się kroków prawnych przeciwko Vicente Fernandezowi i poprosiła jedynie o publiczne przeprosiny, aby rozpocząć naprawę szkód. jej zdrowie psychiczne.

READ  BTS: To najsurowsze zasady, jakie nałożył na nich BigHit, nie wolno im tego robić

Lupita Castro ma więcej niż 20 lat doświadczenia w branży rozrywkowej w MeksykuPonieważ oprócz występu jako piosenkarka pojawiła się również jako aktorka.

Do terazW swojej twórczości zbiera 9 albumóww której również brał udział 7 filmów w latach 80.Był scenarzystą swojego opowiadania „Maldita Miseria”.

Przyszedł, aby dzielić duży ekran z Mario Almadą, Roberto Guzmanem, Margą Lopez, Fernando Almadą, a także… Mercedes Castro, która jest jej siostrą iz powodzeniem oddała się światu rozrywki.

Lupita Castro była tłumaczką, która oskarżyła Vicente Fernandeza o napaść seksualną (zdjęcie: Lupita Castro Entertainment)
Lupita Castro była tłumaczką, która oskarżyła Vicente Fernandeza o napaść seksualną (zdjęcie: Lupita Castro Entertainment)

W telewizji pojawił się również za udział w Noches Tapatias, Johnny Canales Show, Uno Nunca Sabe, Good Morning Central Valley, Sunday of Stars, Christmas in the Neighborhood i innych.

W tej chwili Dedykowany specjalnościom jako piosenkarz Może być stosowany zarówno w Meksyku, jak iw Stanach Zjednoczonych, gdzie zajmuje się interpretacją tradycyjnej muzyki mariachi.

Czytaj: