26 kwietnia, 2024

Dzisiejsze mecze: Pumas vs.  Ameryka, przeżyj stolicę klasyczną Liga MX: Dzisiaj 8 Apertura 2022, wyniki na żywo i gole

Dzisiejsze mecze: Pumas vs. Ameryka, przeżyj stolicę klasyczną Liga MX: Dzisiaj 8 Apertura 2022, wyniki na żywo i gole

Wynik bezpośredni: Pumas 0-3 Ameryka | Liga MX Apertura 2022 – Runda 8

90 minut | Al Puma podjęła ostatnią próbę z Toto Salvio, ale strzał Argentyńczyka był szeroki i rozbił się poza Guillermo Ochoa. Ameryka nadal jest cicha.

85 minut | Podwójna zmiana w Ameryce. Wreszcie Sanchez nie może kontynuować i zostawia swoje miejsce Jonathanowi dos Santosowi, a także Miguel Lane wchodzącemu do Jonathana Rodrigueza.

Min 83 | Zła wiadomość dla Ameryki. Richard Snchez prosi o pomoc po tym, jak czuje się niekomfortowo i już są tam, aby sprawdzić, czy może kontynuować grę.

Minimum 80 | Piłka filtrująca dla Diogo w okolicy i ponownie atakujący rzuca się prosząc o rzut karny. De Oliveira spędza więcej czasu na boisku niż on i domaga się kary za każdym ruchem.

Minimum 78 | Goooooooooooooal z Ameryki. Zendejas przejmuje piłkę i strzela z Al Hilala, by pokonać Julio Gonzáleza i tym samym trzecia bramka Orłów spada na bardzo smutne Pumy.

75 minut | Zmień Amerykę. Henry Martin opuszcza boisko, by rozpoznać Federico Villasa. Tanu Ortiz zakłada nowe nogi, aby zakończyć grę.

Minimum 74 | Ameryka nie oddaje piłki, ale zwalnia i nie atakuje tak szybko, dbając o wynik i zdobytą dziś przewagę.

70 minut | Diogo próbuje zakończyć mecz strzałem głową na małym obszarze, ale kończy na trawie i zgłasza faul Bruno Valdesa. Gwizdek każe mu wstać i nie ma maksymalnego wyroku dla Pumy.

Minimum 68 | Zmiana przez Pumy. Gustavo Del Prete opuszcza boisko, aby zrobić miejsce Marco Garcia i stara się zbliżyć do tablicy wyników, aby wejść na ostatni odcinek.

Minimum 65 | Daleki strzał dla Del Prete, który posyła dośrodkowanie wprost w obszar i kończy Diogo de Oliveira, ale bez sił z rąk Francisco Guillermo Ochoa.

Minimum 62 | I znowu, Amerykanie mają pełne posiadanie piłki i nie pozwalają Pumie przechodzić przez środek pola z piłką pod kontrolą.

59 minut | Zemdegas jest pełen pewności siebie i zaczyna blefować na skrzydle, ale ostatecznie zajmuje zbyt długą pozycję, aby znaleźć bramkę dla trzeciego gola dla Ameryki.

kuguary kontra am

Min 57 | Gooooooooooooool z Ameryki. Cbecita Rodríguez biegnie z pełną prędkością i staje twarzą w twarz z bramkarzem, który wyprzedza go dośrodkowaniem i jest drugi w Ave.

54 minuty | Toto Salvio wykonuje świetną robotę na skrzydle i wchodzi w obszar, aby mocno strzelać, ale Ochoa osłania i kończy niebezpieczeństwo w swoim obszarze. Atak Pumy w końcu został zauważony.

Min 53 | Długa piłka do awansu Luisa Fuentesa, który nie potrafi się dobrze komunikować, a wszystko kończy w rękach bramkarza Julio Gonzaleza, który ją utrzymuje.

Minimum 50 | Pumy szukają swojego pierwszego dostępu długą piłką do Del Prete, ale piłka odbija się i dociera do rąk Guillermo Ochoa, który w końcu pojawił się dziś wieczorem.

READ  Christian Horner wierzy, że Chico Perez nie będzie miał problemów w sobotę i niedzielę jako RB19

Minimum 48 | Mecz został przerwany z powodu kontuzji boiska przez Ceresa, który nie może kontynuować gry i opuszcza swoje miejsce, aby wejść do Bruno Valdesa.

Minimum 46 | Wszystko ustawione w terenie i arraaaaaaaancaaaaaaaaaaaaaaaaaaa po raz drugi w CU. Pumy dokonują pewnych zmian, a Juan Dinenno i Csar Huerta opuścili boisko, aby wejść do Diogo de Oliveira i Leo Lópeza.

Odpoczynek | Zobaczmy, czy Anders Lelini przeniesie swój zespół Pokonując go wyraźnie w pierwszej połowie, Gdzie Guillermo Ochoa nie interweniował.

Minimum 45 + 1 | Dwie minuty zostały doliczone do pierwszej połowy i Henry Martin próbował ponownie strzelić bramkę, ale obrońca Pumy przybył, aby obronić strzał i zakończył się rzutem rożnym.

45 minut | Silny atak Nico Freire na Alexa Zendegasa na skrzydle i obrońcę Pumy to pierwsza kartka w meczu, więc już gra w niekorzystnej sytuacji.

43 min | Julio Gonzalez cudem ratuje Pumy. Henry rzuca piłkę do Capicity i ustawia Charę Vierazzo, ale bramkarz wyjmuje ręce i broni gola z drugiego.

Minimum 40 | Pumas próbuje odpowiedzieć po golu, ale nie ma celności w ostatniej trzeciej i nie może wystawić swojego napastnika do rywalizacji przed bramką Guillermo Ochy, który nie dotknął piłki przez cały mecz.

Minimum 37 | Gooooooooooooooooo z Ameryki. Henry Martin uderza piłkę, zanim Julio Gonzalez odbiega i uderza w poprzeczkę, ale dobicie spada na Diego Valdesa i pcha go, by otworzyć wynik.

Minimum 34 | Zendejas ucieka z pełną prędkością, ale blokują przestrzeń, aby dobrze strzelać i w końcu oddają piłkę Julio Gonzálezowi w nowym ataku Orłów.

Minimum 33 |Danny Alves nie przestaje krzyczeć na swoich kolegów z drużyny przed trasą prowadzoną przez Amerykanów. Brazylijczyk wygląda na zdesperowanego na boisku.

30 minut | Zendejas pozbywa się Adrina Aldrete i wchodzi w obszar, aby strzelić piłką, której Diego Valdes nie jest w stanie dokończyć. Coraz bardziej pachnie jak cel z Ameryki.

Minimum 29 | Henry Martin awansuje z piłką pod kontrolą i szuka strzału pod nieco większym kątem. Ameryka nie była w stanie kontrolować tej dominacji na tablicy wyników.

Minimum 27 | Bardzo szeroki i szeroki Amerykanin i Puma nie potrafią długo utrzymać równowagi, aby zacząć balansować w pierwszej połowie.

Minimum 23 | Richard Sanchez wybija świetną piłkę dla Luisa Fuentesa, a drużyna szuka bardzo mocnego strzału obok bramki Pumy, która ponownie ją obroniła.

Minimum 20 | Diego Valdes próbuje oddać strzał w pole karne, ale jego strzał posunął się za daleko, a następnie otrzymał karę, której gwizdek nie zdobył, co denerwuje Chilijczyka.

18 minut | Henry Martn otwiera piłkę na przybycie Rodrigueza, ale Little Head nie ma odwagi strzelić i chce wrócić na Jukatan, ale piłka jest za długa.

READ  Przyczyny porażki z Puebla i strata niepokonanego gościa

Minimum 16 | Sebastian Ceres jest pełen pewności siebie, biegnie kilka metrów od pomocy i wypatruje strzału na bramkę, ale posyła go Julio Gonzalez i posyła rzut rożny blokując pierwszą bramkę.

Minimum 14 | Little Head opuszcza piłkę klatką piersiową, robi czapkę i uderza ją strzałem, ale piłka odlatuje i prawie upuszcza pierwszą bramkę w grze.

Minimum 12 | Wreszcie Chilijczyk Valds wraca na boisko po leczeniu i wygląda na to, że nie będzie problemu, dopóki nie będzie mógł kontynuować feudowania w tym meczu.

10 minut | Mecz zostaje przerwany po tym, jak Diego Valdes otrzymuje kopnięcie w środku pola, a asysty przychodzą natychmiast, aby się nim zaopiekować i sprawdzić, czy może kontynuować.

Minimum 7 | Dani Alves przejmuje piłkę na środku boiska i otwiera się przed Toto Salvio, który próbuje dośrodkować, ale Louis Voight broni go i wykonuje rzut rożny.

Minimum 5 | Pumas rezygnuje z pierwszego rzutu rożnego w meczu, ale Ameryka nie wykorzystuje nadarzającej się okazji i odrzuca ligową obronę piłki, aby zażegnać niebezpieczeństwo.

Minimum 3 | Amrica ma piłkę od pierwszych sekund i stara się atakować na prawym skrzydle, ale Pumas dobrze zamyka przestrzenie za nim, aby zapobiec niebezpieczeństwu.

Minimum 1 | Gwizdek Adonai Escobedo i mecz arraaaaaancaaaa na Ciudad Universitaria. Pierwsi przesuwają piłkę Amerykanie, którzy szukają strzału ze środka pola, ale trafia on w ręce bramkarza.

18:55 | Teraz nadszedł czas. Pumas i América mierzą się ze sobą na Olimpico Universitario w pogoni za trzema punktami… Chodźmy z procedurami!

18:50 | Czas na poważnie i jesteśmy tylko 10 minut od startu na Ciudad Universitaria, Więc gracze są teraz gotowi do przejścia do poprzedniego protokołu.

18:45 | Kluczowi gracze obu drużyn są już z powrotem w szatni, aby dopracować najnowsze szczegóły i To, co dopiero nadejdzie, to deszcz na Ciudad Universitaria.

18:40 | Mówiąc o wzmocnieniach Czas, aby Jonathan Rodriguez zaczął coś zmieniać Pokazuje, że może być silnym człowiekiem w zbrodni Orłów.

18:35 | Goyas już rezonował w Olimpiadzie Uniwersyteckiej i Zgodnie z oczekiwaniami, podkreślając Dani Alves, który już przygotowuje się do stawienia czoła Ameryce.

18:25 | Trybuny stadionu już się zapełniają i musimy o tym pamiętać Będzie wejście, bo wystawione na sprzedaż witryny są wyprzedane Od piątku rano.

18:20 | Bramkarze obu drużyn wyskakują już na boisko, aby rozpocząć poprzednią rozgrzewkę i Zbliżamy się do startu w CU.

(Zdjęcie: Imago7)

18:15 | The Ameryka zaczyna rozgrzewać grę i publikuje wideo na swoim koncie na Twitterze Z najlepszymi momentami meczu przeciwko UNAM Pumas.

18:10 | Chmury zaczynają się w południowym Meksyku i Nie trzeba długo czekać na deszcz na stadionie olimpijskim, Miejmy nadzieję, że nie będzie to kluczowy czynnik w rozwoju gry.

READ  Dani Alves zostanie aresztowany i przesłuchany w piątek

Sojusz Ameryki potwierdzony

18:05 | Orły niczego nie oszczędzają i wypuszczają jedenaście następujących premier: Guillermo Ochoa, Luis Fuentes, Sebastian Ceres, Nestor Araujo, Emilio Lara, Alvaro Fidalgo, Diego Valdes, Alejandro Zendegas, Richard Sanchez, Jonathan Rodriguez i Henry Martin.

Potwierdź wyrównanie Pumy

18:00 | Od rozpoczęcia dzieli nas godzina, a Pumy już zaczęły wypuszczać swój początkowy skład, a Chino Huerta to świetne nowe wydawnictwo: Julio Gonzalez, Adrien Aldret, Nichols Freire, Arturo Ortz, Dani Alves, Pablo Benevendo, Hegor Meritao, Eduardo Salvio, Caesar Huerta, Juan Dinino i Gustavo del Pret.

17:55 | Amerykańskie Orły zajmują 16. miejsce na ogólnej liście A ten mecz może być kluczem do wejścia do walki i zdobycia punktów kwalifikacyjnych.

17:50 | Człowiek tej godziny jest już w domu. Dani Alves pojawia się na boisku i wygląda na bardzo skupionego, słuchając muzyki Zmierzyć się ze swoim pierwszym Clasico w Meksyku.

17:45 | Impreza Pum już się rozpoczęła przed stadionem, a kibice zaczynają wprowadzać nastrój zanim zajmą miejsca na trybunach olimpiady uniwersyteckiej.

17:40 | Jesteśmy 80 minut od rozpoczęcia i Amerykańscy gracze są już na Ciudad Universitaria. Przybył autobusem drużyny, a nie pojazdami opancerzonymi. Tak jak kilka lat temu ze względów bezpieczeństwa.

17:35 | Liga MX uruchamia to porównanie za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych, gdzie Pokazano graczy, których można śledzić z obu drużyn, i kto powinien mieć znaczenie Aby przechylić szalę na swoją stronę.

17:30 | Szatnia Ameryki również wygląda na przygotowaną do tej gry, ponieważ Po raz pierwszy założą niebieską koszulkę na Aperturze 2022 I będą chcieli zadebiutować zwycięstwem.

17:25 | Gracze z Ameryki opuszczają swój focus hotel w Periferico Sur i Kierują się w stronę Uniwersyteckiego Stadionu Olimpijskiego, gdzie kibice już zaczynają przyjeżdżać.

17:20 | Przed wyjazdem z hotelu na stadion olimpijski, Zawodnicy Pumy w końcu zaczęli od nowa, by przybyć z całkowitą pewnością siebie i motywacją za ten szok.

17:15 | Szatnia Pumy jest gotowa na przyjęcie swoich graczy W tej grze, która obiecuje wielkie emocje i jest jednym z największych rozgrywek w meksykańskim futbolu.

Witam, dobry wieczór i witam. Zaczynamy w cudowną sobotę i American Eagles odwiedzają Ciudad Universitaria, aby zmierzyć się z Pumami w ósmej rundzie Otwarcie 2022.

Jedną ze wspaniałych atrakcji tej imprezy jest Widząc Dani Alvesa w obliczu tych z Kwaba, którzy nie wystartowali dobrze w tych zawodach i próbują latać.

Pojedynek rozpocznie się o 19:00 w Mexico City na Estadio Olimpico Universitario, Skąd zabierzemy Cię całą akcję na żywo.