9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Tonio Garcia oskarżył Jesusa Martineza o „przechodzenie” szuflady „co sześć lat”

Tonio Garcia oskarżył Jesusa Martineza o „przechodzenie” szuflady „co sześć lat”

Po upewnieniu się o tym Jezus MartinezWłaściciel Pachucazostawiłem to „arbitralnie” z zakupu LewA Jose Antonio Garciawłaściciel marki Garcís i były prezes atlantyckitwierdził również, że biznesmen wykorzystał rządy Hidalgo dla własnej korzyści.

Kosztem rządów, które przeszły, ziemi, na której znajduje się Football Hall of Fame, gdzie znajduje się Football League, dano im, na koszt ludzi, przechodzenie po schodach co sześć lat; Miguel Angel Nunez powiedział mu: „Będziesz prezydentem Meksyku, a my damy Pachuca Team Mexico” – potwierdził Garcia w wywiadzie dla La Saga z Jorge Porro van Rankinem i Juanem Carlosem de Andą.

„Kto będzie musiał stworzyć Hall of Fame? Dam wam film, a w 1994 roku powiem: „Musisz stworzyć miejsca pracy, musisz stworzyć ośrodki szkoleniowe w każdym stanie Republiki Meksyku, ustawione do góry szkółki piłkarskie, młodzież studiująca, mamy umowy z Ministerstwem Edukacji Publicznej (SEP), z Ministerstwem Obrony Narodowej (Sedena) i to są dobrzy ludzie, z karierą, gdyby nie byli piłkarzami, to byliby bądź dobrymi ludźmi, którzy zrobili dla niego wszystko Pachuca„, on dodał.

Ponadto Tony Garcia Wyrok na temat „co dał, ilu trenerów, aby” zmiana (Javier) Namalowałem go, wysłałem do Hiszpanii, nie może znieść karku; Zobaczmy, jak skończy się poranek, a potem posiedzimy tutaj i porozmawiamy.

Możesz być również zainteresowany: ToÑO GARCÍA: Ujawnia się, że JESÚS MARTÍNEZ „samowolnie” zostawił go „arbitralnie” z dala od kupna LEÓNA

READ  Meksyk vs. Kostaryka: Możliwy skład Jaime Lozano w ćwierćfinale