2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Przyczyny porażki z Puebla i strata niepokonanego gościa

ESPNCzytanie: 3 minuty.

Paunović: „Drużyna była imponująca pod względem liczby przybyszów”

Mimo porażki strateg z Guadalajary chwalił pracę swoich podopiecznych.

Stado było niepokonane jako gość i zakończyło serię siedmiu meczów bez przegranej, z których cztery to zwycięstwa. Podajemy przyczyny porażki

Veljko Paunovic, trener drużyny Chivaskomentując, że jeśli musisz przegrać, „musisz tak upaść”, ponieważ jego drużyna zdominowała mecz przeciwko niemu PueblaAle brak opcji na ławce rezerwowych i słaba bramka sprawiły, że przeszedł serię siedmiu meczów bez porażki i czterech zwycięstw z rzędu.

Guadalajara Do National Classic dotrą z Ameryką po pierwszej porażce gościnnej, po czterech zwycięstwach i dwóch remisach. Przedstawiamy Państwu przyczyny pierwszego niepowodzenia stada na cudzym polu.

brak siły

Chivas Co najmniej trzy razy miał okazję strzelić gola na Estadio Cuauhtémoc. Post od Victora Guzmana, kolejny od Daniela Riosa i kolejny bardzo wyraźny, którego Cisneros nie wykorzystał po dośrodkowaniu Alana Muzzo w pierwszej połowie. Jedna z tych trzech okazji mogła oznaczać co najmniej remis dla Rojiblancos prowadzonych przez Paunovicia.

Stado było niepokonane jako gość i zakończyło serię siedmiu meczów bez przegranej, z których cztery to zwycięstwa. Podajemy przyczyny porażki.Imago 7

Kilka opcji ataku na ławkę

Veljko Paunović ostatecznie wykorzystał Antonio Briceño jako napastnika z powodu braku opcji na ławce. Środkowy obrońca nie mógł wiele zrobić w ataku, szukał pozycji lub wykorzystywał swoje ciało do pokonania obrony drużyny Puebla. Nie miało to żadnego wpływu na grę Chivas Zagubiony w Cuauhtemoc.

„Wszystko musi zostać poprawione, musimy poprawić przybycie. Pollo Briseño jest bardzo łatwe, najlepsze jest to, co kończy się głową. Jeśli chodzi o atak i obronę, wraz z napastnikami i Pocho, to jest powód tej zmiany” było uzasadnieniem Paunovicia.

Błędy obrony

Sam Paulowicz zwrócił na to uwagę broniąc się Chivas Miał faul, który zakończył się jedyną bramką w meczu. Chociaż rojiblancos zdominowali grę, The Puebla Potrafił uszkodzić kilka elementów ofensywnych i tym samym strzelił jedynego gola w meczu.

Spadaliśmy jak kostki domina i nikt nie mógł tego znieść.

Dużo posiadania bez urazy

w cuauhtemoc, Chivas Udało się stworzyć ponad 30 ośrodków w powiecie Puebla, ale nic nie zakończyło się golem. To drużyna Paunovicia dominowała w grze i zawsze dominowała w posiadaniu piłki, ale nie znalazła żadnych zmiennych, które mogłyby zaszkodzić bramce Anthony’ego Silvy.

READ  Ligue 1: Wyznanie Mbappe do Pogby: "Jestem taki zmęczony..."