29 kwietnia, 2024

Diabły wychodzą od tyłu i wygrywają partię 5;  Seria ZONE sięga czasów CDMX

Diabły wychodzą od tyłu i wygrywają partię 5; Seria ZONE sięga czasów CDMX

Puebla – Dwa runy w ósmej rundzie zapewniły 6,1 rundy ulgi Ericowi Lealowi i Jose Bravo, gdy Diablos Rojos del Meksyk pokonało Perico de Puebla 8:6, zwiększając teraz serię na 3-2.

Wynik ten potwierdził, że konfrontacja wróci do Meksyku, gdzie w sobotę na stadionie Alfredo Harp Hilo odbędzie się szósty mecz.

Mecz rozpoczął się po stronie Crimson, gdy The Reds prowadzili 5:0, ale miejscowi odwrócili losy meczu i w trzeciej kwarcie objęli prowadzenie 6:5.

Potem przyszła solidna ulga od Erica Leala, który ugasił ogień w trzeciej rundzie, a następnie powstrzymywał strzelców przez kolejne cztery rundy, po czym Jose Bravo oddał dwie doskonałe rundy. I choć w rzucie spadło do sześciu zer, w szóstej rundzie atak zremisował na szóstkę, a w ósmej doszło do dwóch ostatnich rund

To była gra

W drugim meczu w tym wątku Capitals objęli prowadzenie na szachownicy od pierwszego pojawienia się na szachownicy, kiedy Juan Carlos Gamboa skierował się na boisko i podwyższył na 1:0 po golu z prawej strony, a następnie dzikim rzucie z zewnątrz cel. Rozrusznik Puebla (Rudy Acosta) podwyższył na 2:0, gdy Japhet Amador został zmiażdżony.

The Reds ponownie zaatakowali w kolejnej akcji, oddając potrójny strzał i objęli prowadzenie 5:0. Ramon Flores po dwóch outach wynegocjował spacer, a następnie trafił (Jesús Fabella) i podwoił (Julián Ornelas), aby wcisnąć w dwóch rundach, podczas gdy Japhet odesłał Amadora do domu w piątej rundzie jednym uderzeniem w prawą stronę.

Mieszkańcy Puebla odpowiedzieli w dolnej części drugiej połowy trzema małymi liniami, co doprowadziło do wyniku 5-3. Po rundzie powtórzyli dawkę i prowadzili 6-5.

Scarlets ponownie strzelili gola po trzech straconych bramkach, dzięki trafieniu RBI w środkowego pola Juliana Ornelasa, co doprowadziło do remisu. Wynik sześć.

Potem przyszła ósma tercja, w której Diabły odzyskały kontrolę nad meczem, zdobywając dwa gole. Pierwszy z Rio Ruizem (drugi w play-offach), a drugi po trafieniu RBI Japheta Amadora, co dało mu bilans 8-6.

READ  Omar Bravo, od legendy w Chivas do drużyny piłkarskiej Lanero w Guanajuato

W ataku Julian Ornelas zanotował trzy przyłożenia. Strzelił 2 gole na 5 i strzelił jednego gola, podczas gdy Japhet Amador prowadził z dwoma golami, Rio Ruiz i Juan Carlos Gamboa po jednym golu.

Podczas rzucania starter Adrian de Horta rzucił 2,1 rundy, pozwalając na pięć trafień, sześć runów, trzy spacery i dwie czekoladki i wyszedł bez decyzji. Po wyjściu z gry Lyell, który uzyskał ulgę 4,1 rundy tylko po jednym uderzeniu, zrezygnował tylko z jednego chodu i uderzył ośmiu przeciwników, został zwycięskim miotaczem. Następnie Jose Bravo wspiął się na środek karo, aby zaczepić dwa ostatnie zera i w ten sposób zorganizowano ratunek.

Po tym meczu Berikos i The Diablos spotkają się ponownie w rombie w sobotę, począwszy od godziny 10:00. 14:00 na stadionie Alfredo Harp Hilo.