5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Omar Bravo, od legendy w Chivas do drużyny piłkarskiej Lanero w Guanajuato

Meksyk /

Kilka lat temu Omar Bravo Jego imię jest zapisane w annałach historii chivas, Ten Piłkarz z największą liczbą bramek w klubie stał się; Jednak ten czas już za nami i Dziś napastnik uderza „Talacha” w piłkarskim llanero.

Okazuje się, że napastnik Weźmie udział w turnieju Los Soles w Guanajuato, z Salamanka WNP FC, gdzie połączy siły z innym byłym graczem w święte stado W jaki sposób Johnny Magallon.

strateg zespołu SalamankaI Guadalupe Garza, potwierdził w gazecie El Sol de Irapuato integrację byłych zawodowych piłkarzy.

„Nadchodzą bardzo dobre posiłki, Mamy już zarejestrowanych Jose Johnny Magalon i Omar Bravo TardisillasOboje chętnie zgodzili się na udział, pokochali projekt i zespół, a teraz są z nami.” Garza Przed sezonem 2021-2022.

Musimy o tym pamiętać Omar Bravo Odszedł z zawodowej piłki nożnej w 2018 roku, ale potem tył z czarnym czarnym wymarły do ​​dziś MX . Wzrost, na później stała emerytura piłkarska.

Więcej byłych profesjonalistów z Ligi Guanajuato

ogłosił, że W Liga Los Soles pojawią się inni byli zawodnicy profesjonaliści W ich szeregach uważa się, że elementy takie jak Edgar Andrade (Cruz Azul) i Juan Carlos Mosqueda (Ameryka).

READ  Leo Ramos nowym trenerem Queretaro