20 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Alexia Potellas i reprezentacja Hiszpanii wyrażają solidarność z Jenny Hermoso: „To koniec”

Alexia Potellas i reprezentacja Hiszpanii wyrażają solidarność z Jenny Hermoso: „To koniec”

Alexia Botelas, Kata Cole, Aetana Bonmatti i Athena del Castillo, zawodniczki zwycięskiej drużyny Hiszpanii w Pucharze Świata Kobiet, przyłączyły się po wiecu do demonstracji wsparcia dla Jenny Hermoso Luis Rubiales Potwierdził, że nie złoży rezygnacji ze stanowiska w Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej.

Może Cię zainteresować: Sprawa Rubialesa: rezygnacje z La Liga w związku z decyzją o pozostaniu w Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej

Złota Piłka dwa razy, Jedną z pierwszych, która zareagowała, była Alexia Potellas za pojawienie się rubialów.

„To jest niedopuszczalne. To koniec. Partner @JennihermosoOpublikował na swoim koncie na Twitterze.

Istnieją granice, których nie można przekroczyć. Nie możemy sobie na to pozwolićBonmati potwierdził to w poście na portalach społecznościowych.

„Jesteśmy z tobą, towarzyszu. z tobą na śmierć„on dodał.

Ze swojej strony Kata Cole zwróciła uwagę, że dla piłkarzy to wstyd otrzymać tytuł Nie bądźcie mistrzami tego, co zostało osiągnięteale taka sytuacja.

Ateny del Castillo Swoją solidarność wyraził także krótkim, ale mocnym słowem: „Jesteśmy z wami”.

Ana Pelletiero, podobnie jak Alexia Potellas, wyraziła swoją solidarność

sportowiec Anna PelletieroMistrz trójskoku, zdobywca brązu na igrzyskach olimpijskich w Tokio, po wypowiedziach prezesa Hiszpańskiego Związku Piłki Nożnej swoje wsparcie skierował do zawodników reprezentacji Hiszpanii w piłce nożnej.

W swoim poście na portalach społecznościowych Pelletiero powiedział Przepraszam za oklaski To właśnie Luis Rubiales przedstawił obecnym na Nadzwyczajnym Zgromadzeniu Królewskiej Hiszpańskiej Federacji Piłki Nożnej podczas swojego przemówienia, w którym potwierdził, że nie złoży rezygnacji z prezydentury.

READ  Canelo Alvarez i Jaime Munguia pasują do tego. To było pełne napięcia przejście na scenie

Wszystkie nasze wiadomości sportowe będziesz otrzymywać za pośrednictwem WhatsApp. Wyślij słowo WYSOKI pod tym linkiem

Retoryka jest jednak przerażająca Więcej braw ze strony obecnych. W jakim świecie żyjemy?” Pelletiero powiedział za pośrednictwem swojego konta X.