16 lipca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Z rodziną w środku!  Raul Jimenez został zaatakowany w swoim domu w Anglii i jest to powszechnie znane

Z rodziną w środku! Raul Jimenez został zaatakowany w swoim domu w Anglii i jest to powszechnie znane

Zostało wykryte Raula Jimenezaobecnie w szeregach Fulhampadł ofiarą napadu na swoją prywatną rezydencję w 2022 r. Według doniesień z Wielkiej Brytanii do zdarzenia doszło, gdy Jimenez i jego rodzina byli w domu.

słońce Ustaliło ono obecność gangu przestępczego działającego w okolicy TittenhallUdało mu się siłą wejść do rezydencji meksykańskiego napastnika. Jego celem była kradzież cennego majątku, wśród którego wyróżniają się dwa luksusowe samochody: A Audi Q8 i a Range RoverO łącznej wartości ponad 164 000 dolarów.

Oprócz samochodów przestępcy skonfiskowali różne przedmioty, od sterowników do konsol do gier wideo po luksusowe zegarki.

Według doniesień gang przestępczy wypracował sobie charakterystyczny sposób działania polegający na włamaniach do domów w pobliskich dzielnicach. Wykorzystywali osłonę ciemności i przebranie, aby przedostać się do domów, gdy mieszkańcy spali.

Ustalono tożsamość dwóch członków Simona Brooksa I Patricka Rafferty’ego Zostali aresztowani w zeszłym roku za udział w kilku napadach, które miały miejsce w okresie od lipca do września 2022 r., w tym na dom. Raula Jimeneza.

W wyniku jego udziału w serii napadów sądy wydały przeciwko niemu wyroki. Simona Brooksa Został skazany na 84 miesiące więzienia Patricka Rafferty’ego Za kratami grozi mu do 54 miesięcy.

Raula Jimenezaktóry kontynuował karierę w Fulham Po udanym posunięciu na początku WolverhamptonNie składał żadnych publicznych oświadczeń w sprawie niepokojącego włamania, które miało miejsce w jego domu.

MOŻE BYĆ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWANY: CRUZ AZUL NIE ZŁOŻYŁ PUMASIE OFERTY PODPISANIA JUANA IGNACIO DINENNO

READ  Historyczni meksykańscy piłkarze spotykają się przed meczem finałowym