18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Głodujesz”;  Tak Salinas Bligo odpowiedział naśladowcy, który poprosił go o wycofanie się z futbolu – Fox Sports

„Głodujesz”; Tak Salinas Bligo odpowiedział naśladowcy, który poprosił go o wycofanie się z futbolu – Fox Sports

Jeden z najbogatszych ludzi w Meksyku, zawsze aktywny w mediach społecznościowych Ricardo Salinas Pleego, właściciel Mazatlan FCdo kogo A Fan poprosił go o sprzedaż zespołu Za to, że „nie zna się na piłce nożnej”, ale miliarder nie przegapił okazji, aby pochwalić się swoim majątkiem finansowym przed chuliganem, który Poniżenie z kilkoma obraźliwymi epitetami.

Ricardo Salinas pokłócił się z fanem na Twitterze

Mający ponad 1,6 miliona obserwujących, tzw Wujek Richie Jest jednym z najaktywniejszych potentatów na Twitterze (obecnie X). Niezależnie od tego, czy mówimy o polityce, ekonomii czy biznesie, biznesmen zawsze ma coś do powiedzenia i to obejmuje Meksykański futbolktóry często wyśmiewał i określał negatywnie, mimo że był jednym z jego dzieł.

Zwłaszcza tym razem jeden z użytkowników powiedział mu: „Już sprzedałem ten zespół, on nie ma pojęcia o piłce nożnej”.. Komentarz przykuł uwagę właściciela Grupo Salinas, który bez przebierania w słowa obraził obserwującego, nazywając go „głodnym” z powodu braku środków na zakup drużyny Sinaloan.

„Kto (zespół) go kupi? Taki głodny człowiek jak ty, za trzy peso, które zarabiasz miesięcznie? Mój strażnik zarabia więcej niż ty”.Salinas stwierdził, że zdania są podzielone wśród tych, którzy oklaskiwali go za „postawienie podżegacza na swoim miejscu”, chociaż inni oskarżali go o arogancję i arogancję, ponieważ sądził, że może tak przemawiać przed ludźmi, ponieważ jest milionerem.

daleko jak Wraz z otwarciem roku 2023 zespół Lighthouse dodał pięć punktów do 13. miejsca ze stołu. Jak dotąd ich jedyne zwycięstwo miało miejsce w środku tygodnia z Pueblą, a także dwa remisy z Pumami i Pachucą oraz porażkę u siebie z Monterrey.