27 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Deszcz” w postaci zabawkowych słoni ze spadochronem ożywia dzielnicę Dumbo w Nowym Jorku

„Deszcz” w postaci zabawkowych słoni ze spadochronem ożywia dzielnicę Dumbo w Nowym Jorku

A „deszczZabawkowe słonie w parasolce spadły w piątek z dachów malowniczej ulicy w okolicy DumboW Brooklyn (Nowy Jork), aby zebrać pieniądze dla dwóch szkół, co dziwne Żywa tradycja To ma pięć lat.

Tłum zebrał się kilka godzin przed czasem po drugiej stronie ulicy Waszyngtonktóra zwykle jest pełna turystów robiących zdjęcia, aby cieszyć się tzw.impreza blokowaUliczna impreza z muzyką na żywo, jedzeniem i atrakcjami dla najmłodszych.

po jednym odliczanie A przy dźwiękach rytmów lokalnej kapeli słonie zaczęły skakać z dachów ku uciesze tych, którzy zgromadzili się na ulicy i wychylali z okien budynków z czerwonej cegły.

Uczestnicy mogą przekazywać datki na rzecz dwóch szkół PS307 Szkoła Podstawowa I Gimnazjum przy ulicy Dockiejktóra służy uczniom z rodzin o niskich dochodach, dzięki czemu mogą oni otrzymać bezpłatne programy pozalekcyjne, zgodnie ze stroną internetową wydarzenia.

W zamian za pomoc uczniów, uczestnicy, którym udało się sprawić, że latające słonie wpadły doDiana„Możesz wygrać nagrody oferowane przez wiele lokalnych firm, od pobytu w hotelu po obiad lub karnet na siłownię.

Z informacji z EFE

READ  Znajdź słowo DIAMENT w 4 sekundy. Świetne wyszukiwanie słów – naucz mnie o nauce